Jump to content

Recommended Posts

Witam ! !

Podobny temat już jest, ale nie chciałem się do niego podpinać bo dotyczy on foli naklejanej na ekran a tu chodzi o roztwor wcierany w ekran:

Hidden Content

Jak się ma ten temat do Sony Xperia ...? ?

Jeśłi ktoś z Was ma coś takiego naswoim ekranie to proszę o podzielenie się opinią na ten temat.

Czy jest to raz na zawsze, czy może po jakimś czasie należy to odnawiać...?

Czy sam ekran nie ulega zepsuciu..? ?

Pozdrawiam

Masz małą ilość odpowiedzi bo ta forma ochrony jest w Polsce nadal nowością. Nie jest tak popularna jak tradycyjne folie. 

To co pokazałeś w filmiku niestety w moje ręce jeszcze nie wpadło, ale:

1. W sieci znalazłem testy tej nano technologii na Nokii (

Hidden Content

), są również filmy z aplikacji na Galaxy S3 na youtube. Ekran Xperii jakiś specjalny nie jest i również powinien się nadać.

2. Z tego co czytałem ta ochrona się zużywa - po roku można nałożyć jeszcze raz. Info stąd: 

Hidden Content

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Ekran Xperii jakiś specjalny nie jest i również powinien się nadać.

Witam ! !

Właśnie o ten ekran mi chodzi.Z tego co widziałem w necie, to jest on pokryty folią. i dlatego zastanawiałem się czy ta folia nie rozpuści się pod wpływem tego roztworu, a nie daj Boże jeszcze zmatowieje....

Z Twojego drugiego linka dowiedziałem się, że nie wchodzi w reakcję z plastikiem, więc może i z TĄ folją też by "przeszło"  ? ?

Poczytam jeszcze na ten temat, a póki co kupię chyba ten "pokrowiec". Zastanawia mnie tylko jak wygląda ten "screen protector" ? ?

Czy to jest plastikowa szybka nakładana wraz z obudową tego cover'a , czy może przylepna folia...? ?

Hidden Content

Ciekawe czy ktoś z Was miał do czynienia z tym screen protector'em. Jeśli tak to proszę o opinie..

Hidden Content

Pozdrawiam

Edited by Munder

Ja myślałem że chodzi o sam ekran już bez folii. Jeżeli znajduje się na nim cokolwiek to bym odradzal nakładanie

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Witam ! !

Miałem na myśli folię, którą SONY nakłada fabrycznie. Nawet napis "SONY" nie jest na szkle ale tylko na folii.

Czy w tym wypadku też należy ją ściągnąć..? ?

Hidden Content

Pozdrawiam

No to przecież o tym piszę... W przypadku oddawania na gwarancję mogą nie uznać, więc się zastanów ale jak masz idealną bez najmniejszej ryski, to możesz tak zrobić.

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

WItam ! !

Dzięki, póki co się wstrzymam.

Założyłem kilkanaście dni temu (na tą fabryczną) nowy screen protector,ale nie jestem z niego zadowolony bo widać na nim odciski palców.

Wiem, że widać je na wszystkich foliach, ale i tak mnie to denerwuje. Nie wiem jak by było po zastosowaniu tego roztworu (tu by się przydała opinia kogoś kto to już ma), więc na razie "daję na wstrzymanie"

Pozdrawiam

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .