Jump to content

[V] Bardzo ciemny ekran

Recommended Posts

Kupiłem niedawno uzywany sony xperia v, telefon wpadł mi do wody, myślałem ze nie działa, ale diody wszystkie działają, dotyk i głośnik też, wszystko jest w porządku tylko ekran jest baaaaaardzo ciemny, generalnie można zobaczyć coś, tylko patrząc pod słońce, od razu po zalaniu ekran zaczał sie zjaśniać i przyciemniać, nie znam sie na tym, ale czy potrzebna jest wymiana ekranu, płyty głównej, czy można to naprawić bez większych wydatków?

Nie działa ekran (a raczej jego "świetlówki"). Włóż go do ryżu i potrzymaj kilka dni.

5ebcbfd06d7ed.jpg

Nokia 6510 -> SE K770i -> Alcatel OT-908 -> SE Xperia Neo V -> Samsung Galaxy Grand Neo -> Sony Xperia SP ->

Samsung Galaxy S3 LTE -> Xiaomi Redmi 3 -> Samsung Galaxy A5 2016 + Xperia M -> iPhone 5s 32GB -> Samsung Galaxy S7 Edge

Okej, zrobie tak, czyli jak cos to trzeba wymienic ekran a plyta glowna w porzadku? Bo generalnie pod te bardzo mocne słonce i na pamiec wszystko dziala, głośnik, rozmowy, aparat, ale idzie tez zauwazyc ze ekran pod slonce jest jakby minimalnie podwójny, a w domu wyglada jakby byl wyłączony.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Newsy

• Ostatnia aktywność

1. 29

Czy Xperia 1 III pojawi się jeszcze w tym miesiącu?

2. 29

3. 29

4. 29

5. 61

Xperia 1III/5III/10III - już oficjalnie ogłoszone

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .