Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

[Pro] Problemy z google talk

xperia problemy google talk

1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE cannabisqueen

cannabisqueen

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 1 postów
  • Telefon:Xperia Pro
  • Android:GingerBread (2.3-2.3.7)
  • Rom:stock
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 22 październik 2015 - 17:23

Witam :) Jestem tu nowa. Mam problem od zakupu telefonu-xperii pro (mk16i) . Problem dotyczy tego,że cały czas wyskakuje "uwierzytelnianie google talk nie powiodło się" kiedy kliknę na powiadomienie to wyskakuje komunikat : "nie można zalogować się do google talk. Jeśli używasz konta Aplikacji Google ,sprawdź,czy usługa czatu jest włączona na tym koncie" Synchronizacja w tle włączona,usuwanie danych nie pomaga oraz przywrócenie ustawień fabrycznych również... Nie mogę nic pobrać ze sklepu play ,bo wyskakuje błąd rpc-7 aec-0 

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2103
  • 21161 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Kernel:stock
  • Operator:Orange

Napisano 22 październik 2015 - 20:09

To jest problem po stronie Google (coś z połączeniem między Twoim kontem a serwerami).

Najlepiej wgraj system na nowo. Link masz w mojej sygnaturze ("Jak wgrać soft" obok PC Companion i Flashtool).

• 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xperia, problemy, google, talk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.