Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Szkło hartowane dla m2

szkło hartowane

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Aganemnon

Aganemnon

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 3 postów
  • Telefon:Xperia M2
  • Android:KitKat (4.4.4)
  • Rom:Stock
  • Kernel:Stock
  • Operator:Plus

Napisano 16 grudzień 2015 - 20:18

Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post i proszę o wyrozumiałość. Mam pytanie do wszystkich posiadaczy xperii m2, którzy korzystają ze szkła hartowanego do tego modelu, czy nie macie problemu z dotykiem, kiedy telefon znajduje się na płaskim podłożu?
Bo ja właśnie miałam, i po jego zdjęciu okazało się że problem zniknął, z tym że zastanawiam się czy nie jest to wina kiepskiej jakości szkła. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Użytkownik Aganemnon edytował ten post 16 grudzień 2015 - 20:25

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2102
  • 21161 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Kernel:stock
  • Operator:Orange

Napisano 16 grudzień 2015 - 20:44

Nie mam M2, ale wiem, że np. w mojej PLAYce jest tak, że jak telefon leży i dotykam jednym palcem to prąd nie przepływa. Możliwe, że szkło blokowało przepływ prąd i przez to wymagało drugiego palca (lub innej części ciała), która grałaby rolę "odbiornika" (drugiego bieguna?),

• 0

#3 OFFLINE Aganemnon

Aganemnon

Nowicjusz

• Autor tematu
  • 3 postów

Napisano 16 grudzień 2015 - 21:51

Aha, rozumiem. W moim przypadku przesuwając palcem po ekranie, szkło zaburzało płynność ruchu, przez co klikałam przypadkowo na niechciane opcje, itp.
Mimo wszystko wolałabym zabezpieczyć wyświetlacz przed tragicznymi upadkami, zachowując przy tym swobodę dotyku, dlatego chciałam się dowiedzieć czy wszystkie szkła tak ograniczają dotyk.
  • 0

#4 OFFLINE rt1

rt1

Mod emeryt

• Reputacja: 865
  • 5794 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Operator:Orange

Napisano 16 grudzień 2015 - 22:33

raczej wina szkła,  bo ja u siebie mam już drugie i na kilku innych naklejałem i jest wszystko ok.  miałem nie robić reklamy ale ja na allegro kupiłem od jego sprzedawcy już 4 szkła do różnych telefonów i na żadnym nie ma problemów z dotykiem,  łatwo się naklejka bo wystarczy nacisnąć jeden koniec i samo się klei,  tylko je docisnąć by się nie odleiło i ewentualne powietrze na wierz wycisnąć.  a

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

masz link do szkła na m2 od niego

• 0

#5 OFFLINE Aganemnon

Aganemnon

Nowicjusz

• Autor tematu
  • 3 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 20:43

No proszę, czyli jednak. Dzięki za link, czasem reklamy są potrzebne :)
  • 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkło, hartowane

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.