Jump to content

Kto chce to pomagać

Recommended Posts

Dziwna ta strona trochę, bo jakaś nietypowa.

Podać swój mail no okej ale numer telefonu? Do płatnej subskrypcji? ja wiem, pomoc. Tylko z drugiej strony nie wiemy tak naprawdę, czy jest to autentyczne. To może link do autentycznego artykułu z gazety wyborczej, wp, czy czegoś? Wtedy mógłbym pomóc przelewem. Podawanie swojego numeru telefonu nei jest zbyt dobrą opcją. Najgorzej jak ktoś się nie zna na smsach premium i ma na abonament. tego nie życzę nikomu.

Dodano: 26 grudzień 2015 - 20:22

Pewnei fala hejtow w waszych myślach leci, że nie chcę pomóc. Mogę pomóc ale potrzebującym a nie dla niewiarygodnego źródła, gdzie trzeba podać swój numer telefonu. No halo...

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

Na twój nr przychodzi kod który trzeba po tym wpisać. 

Osobiście nie ufam takim stronom. 

Jak ktoś chcę naprawdę pomoc, to niech wyśle SMS'a to fundacji TVN, POLSAT lub idzie na WOŚP.

5ebcbfd06d7ed.jpg

Nokia 6510 -> SE K770i -> Alcatel OT-908 -> SE Xperia Neo V -> Samsung Galaxy Grand Neo -> Sony Xperia SP ->

Samsung Galaxy S3 LTE -> Xiaomi Redmi 3 -> Samsung Galaxy A5 2016 + Xperia M -> iPhone 5s 32GB -> Samsung Galaxy S7 Edge

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .