Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

[Testy] Nowy skin mobilny

testy nowy skin mobilny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 649
  • 5383 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 27 grudzień 2015 - 22:44

Niektórzy narzekali, że na mobilnym skinie forum nie ma shoutboxa. Postanowiłem to zmienić i wolnych chwilach pracuję nad nową skórką dla urządzeń przenośnych. Na razie jest jeszcze wiele niedoróbek i nie wszystko może działać jak trzeba. Dlatego nadal póki co domyślnym mobilnym skinem jest ten co był.

Osoby, które mimo wszystko chcą sprawdzić, testować nową skórkę mogą już to zrobić. Wystarczy na urządzeniu mobilnym przejść do pełnej wersji serwisu, a następnie na dole wybrać "Mobilne Xperiasite.pl Beta".

Nie obiecuję, że ten styl wejdzie, ale będę nad nim pracował. Jeżeli czas pozwoli to w styczniu powinienem skończyć. Można wyrażać swoje zdanie na temat skórki. Język polski zostanie dodany w przyszłości.

• 2

#2 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1209
  • 10201 postów
  • Telefon:Inny
  • Rom:Oxygen OS 9.5.8
  • Kernel:Stock
  • Operator:Plus

Napisano 27 grudzień 2015 - 23:21

No tak, język polski będzie. Co do shoutboxa fajnie, działa to nawet okej ale proponuję trochę inaczej zorganizować przewijanie shoutboxa albo po prostu zmienić tylko tekst na "zwiń shoutbox" "rozwiń shoutbox". Znowu z ty przewijaniem to też nie ma za bardzo jak ogarnąć no bo jak? To teraz taka moja sugestia co do tego. Auto odświeżanie - jeśli nie ma. Wiem, że niektóre przeglądarki tego nie uciągną ale cóż... Tło shoutboxa na biały zrobić.

Wysłane z mojej Xperii Z1 przez Tapatalk 5.4.6 VIP

Dodano: 27 grudzień 2015 - 23:21
A pod czatem poproszę ostatnie posty tak jak na pełnej wersji. Ostatnio poruszany tematy i/ewentualnie jeszcze ostatnio założone tematy. Wtedy byłoby świetnie ale akurat to do zwijania z tymi tematami.

Wysłane z mojej Xperii Z1 przez Tapatalk 5.4.6 VIP
  • 0

#3 OFFLINE rt1

rt1

Mod emeryt

• Reputacja: 862
  • 5793 postów
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Stock
  • Operator:Orange

Napisano 28 grudzień 2015 - 00:55

ja na telefonie i tak wchodzę na desktopową wersję strony, by nie tracić funkcjonalności ale sprawdzę bo ciekawie się zapowiada

Dodano: 28 grudzień 2015 - 00:55

pierwsze wrażenie dobre,  ale przypadkiem kliknąłem i oznaczyłem całe forum jako przeczytane przeczytane i ten przycisk bym wywalił w diabły 

• 0

#4 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5383 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 18:51

Nie dodam Wam wszystkiego, bo to nie ma sensu. To jest nadal mobilna wersja, jak ktoś chce korzystać ze wszystkich funkcji musi się przełączyć na pełną wersję. 

Dodano: 28 grudzień 2015 - 18:51

Nowy skin mobilny jest już domyślnym. Powoli wdrażam poprawki. Można zglaszać błędy.

• 0

#5 OFFLINE rt1

rt1

Mod emeryt

• Reputacja: 862
  • 5793 postów
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Stock
  • Operator:Orange

Napisano 28 grudzień 2015 - 21:52

ja na telefonie i tak korzystałem z pełnej wersji bo mobilna strasznie mi nie odpowiadała i taka nie wygodna,  okrojona :P

ale doceniam twoje próby poprawy 

Dodano: 28 grudzień 2015 - 21:51

nie będę łamać regulaminu i pisze tutaj a nie ma sh :P

a odnośnie tego co było na shoutboxie to u mnie z kolei czat jest zwężony względem forum.  screen w linku

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

rozdzielczość ekranu normalnie fullhd 

Dodano: 28 grudzień 2015 - 21:52

a z uwag to można zmniejszyć czcionkę w sh albo zwiększyć odstęp między postami 

Użytkownik rt1 edytował ten post 28 grudzień 2015 - 21:53

• 0

#6 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5383 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 22:09

Zwężenie czatu jest niewielkie i myślę, że jesteśmy w stanie to zaakceptować. Przy rozszerzeniu czatu pojawia się rozciągnięcie w poziomie na niektórych modelach, a to już gorsza sprawa. Przeglądarki, a szczególnie Chrome różnie interpretują reguły. Proszę szukać dalszych błędów.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.