Jump to content

SMS-y, kontakty oraz dialer w jednej aplikacji?

Recommended Posts

Witam. Jako, że chciałbym uprościć sobie życie to poszukuję aplikacji, która zawiera w sobie trzy wymienione w tytule funkcjonalności. Chciałbym zamrozić/pozbyć się stockowych apek "wiadomości", "kontakty" oraz "telefon" bez utraty funkcjonalności i mieć to wszystko w jakimś jednym, dobrym zamienniku.

Oczywiście chciałbym, aby był to program nie tylko do odczytu danych, ale przede wszystkim do ich modyfikowania, czyli dodawania/usuwania/edytowania kontaktów, pisania/odczytywania sms-ów oraz normalnego dzwonienia. Testowałem wiele zamienników, ale są to aplikacje zazwyczaj spełniające tylko jedną z trzech podanych przeze mnie.

Dzięki za każdą odpowiedź ;) 

Edited by realowiec98

SONY XPERIA X PERFORMANCE || ACER NITRO 5 i7 16GB GTX1060 2x SSD |JBL XTREME || AKG K181 DJ UE

jest aplikacja co niby to umożliwia  

Hidden Content

ale jak sprawdziłem to w praktyce wymaga ona doinstalowania dodatku kontakty i SMS

Jak to mówią, jak coś jest do wszystkiego to i do niczego. Ja tam też stock dialera, ani stock sms nie używam, ale do każdej czynnošci mam osobny zamiennik z gp, i gra muzyka.

Wysłane Samsungiem Galaxy J5 (SM-J500FN)™

też prawda.  a nawet te oryginale od Sony w pewnych wersjach systemu np 4.2-4.4 kontakty z dialerem niby są połączone i dostępne m jako zakładki ale i tak są to osobne aplikacje 

Z ciekawoaci, to co wam brakuje w stockowym dialerze?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

5ebcbfd06d7ed.jpg

Nokia 6510 -> SE K770i -> Alcatel OT-908 -> SE Xperia Neo V -> Samsung Galaxy Grand Neo -> Sony Xperia SP ->

Samsung Galaxy S3 LTE -> Xiaomi Redmi 3 -> Samsung Galaxy A5 2016 + Xperia M -> iPhone 5s 32GB -> Samsung Galaxy S7 Edge

Mi niczego nie brakuje, ale po prostu wygodniej mi się używa apki w której wszystko jest razem, a nie, że dialer osobno, wiadomości osobno i tak dalej. 

SONY XPERIA X PERFORMANCE || ACER NITRO 5 i7 16GB GTX1060 2x SSD |JBL XTREME || AKG K181 DJ UE

A mi się nie podoba, że 1. Dialer ma jasny motyw od andka 4.3 chyba tak jest, i nie scala połącxeń, tylko taki bajzel jest. 2. Z wiadomościami to j.w motyw, a tera na lp w dodatku, jak dłuższego sms-a pisze, to na mms mi konwertuje, a na dodatek, liczby znaków nie wyświetla, np. 20/1

Dlatego już od dawna zamienników używam.

Wysłane Samsungiem Galaxy J5 (SM-J500FN)™