Jump to content

Nawigacja Yanosik nie działa poprawnie

Recommended Posts

Witam, od 2 tygodni posiadam telefon Sony Xperia E, jednak dzisiaj zauważyłem że nie działa mi nawigacja Yanosik, tzn. aplikacja się uruchamia, menu działa, mapa i ustalanie trasy też, ale już wskazywanie w którym miejscu na drodze się znajduję i prędkość z jaką jadę jest problemem. Prędkość jaką wskazuje to 0 km/h a pozycja pokazywana jest wybiórczo i na dodatek nie zawsze akurat ta w której się znajdujemy tylko całkowicie w innym miejscu przez które nawet nie przejeżdżałem. W czym tkwi problem? Instalacja ponowna nic nie dała. Dodam że inne nawigacje (Google Maps, Be-On-Road) chodzą bez problemu, tylko z Yanosikiem mam problem.

//Pomyliłem dział, proszę o przeniesienie do E/E Dual

Edited by rt1

To znaczy że janosik źle działa i w tym tkwi problem. Normalna rzecz. Aplikacje są aktualizowane, zmiany wprowadzane. Co za tym idzie, program może nie działać na pewnych systemach a nawet konkretnych urządzeniach. Czekaj na inną wersję albo używaj innej nawigacji.

No niestety zainstalowanie starszej wersji nie pomogło gdyż aplikacja pomimo włączonego internetu nie może uzyskać połączenia, pozostaje chyba tylko czekać

Sprawdziłem z ciekawości i wogóle nie wyznacza trasy. Jeżeli to nie wina apki, to coś z serwerem mają. Chociaż problemy które opisujesz, mają raczej związek z aplikacją i telefonem tj brak właściwego położenia GPS. Sprawdź jeszcze starszą wersję albo poczekaj na nowszą. Możesz też do nich napisać że twój telefon jest w pełni kompatybilny z programem i opisz problem.

• 5 weeks later...
  • 4 years later...

Czy próbowałeś już coś robić na własną rękę? Na początek proponuje przejść do Ustawień telefonu i odszukać opcje wyświetlającą aplikacje. Potem odnaleźć Yanosika i wyczyścić jego dane. Opcjonalnie można usunąć i zainstalować ponownie. 

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

• 4 weeks later...

A czy przeinstalowanie aplikacji nie rozwiązuje tego problemu?

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

• 3 weeks later...
Guest Adam

Na samsungu a 70 śmigał normalnie a na A71 nie da rady trasy wyznaczyć. Wyskakuje błąd wyznaczania i żeby zmienić ustawienia opłat i promów

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .