Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie
5.1.1

[LB/UB] Hatsune Miku Cinnamon/Mint/Unity/Optimus

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
386 odpowiedzi w tym temacie

#381 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • Reputacja: 1148
  • 9791 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:P (9.0)
  • Rom:P Developer Preview 3 [TREBLE]
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 21 styczeń 2018 - 18:11

ROM w całości naprawiony. Ikonki poprawione i zaktualizowane to co najważniejsze, wideo też i zabezpieczenia. No i teraz nie laguje w dowolnych momentach.

• 0

#382 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9791 postów

Napisano 05 luty 2018 - 20:22

Cześć. Jako, że na Z Ultra już testujemy wersję Optimus to okazało się, że na M2 mam tak naprawdę wersję Optimus prawie zrobioną na dysku, zatem też dołączę do testów. Jeśli nie pojawi się pełnoprawna wersja dla M2 to może wstawię wersję eksperymentalną. Kiedyś już bawiłem się z czarną wersją i działało - przynajmniej tak mi się wydawało, że działa. Nie zasiedliłem się na długo ale obecnie tak trzeba ;p. Ogółem nie zamierzam robić szarej wersji a po prostu czarną nadal w tym samym stylu.

No i chyba zapowiadam też wersję, gdzie CPU podkręcam na 1.4GHz a GPU w sumie na 533MHz ;p. Fast Charge nie będzie ale cóż ;p. To już będzie na odblokowany bootloader taki unikat... Spatchowane core i services na fulla pojawi się w aktualizacji Mint i oczywiście jest na co liczyć w Optimusie ;p.

Dodano: 05 luty 2018 - 20:22

Mint z aktualizacją 1.3 nadszedł. Poprawki zabezpieczeń, update systemowych apek, spatchwoany ile tylko wlezie services.jar - czyli instalujemy starsze wersje na nowsze, te same na te same i inne podpisy apek np spatchowana na oryginalną i odwrotnie.

• 0

#383 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9791 postów

Napisano 10 marzec 2018 - 20:07

Final update for Unity released!

Project Treble official (in Project A.N.I.M.E) starts soon. Unofficial started!

Także tego, apdejt zrobiony. Project Treble w moim teamie rusza już niedługo. Po co na co? Będą to aktualizacje apek i drobne poprawki. Po co pobierać cały ROM jeśli poprawka odniesie się np do podmianki kilku pliczków? Grubsze aktualizacje będą zapewne ale chyba nie za szybko. Optimus coraz bliżej, tuż tuż....

Czy i czego można spodziewać się w Optimus? M2 dostanie aktualizację tego samego dnia co Z Ultra. Zabezpieczenia i apki będą najnowsze na dzień wydania romu ale spokojnie. Postaram się zrobić tak, żeby to wszystko było też w Unity ale w Unity trzeba wyskoczyć poza program! Zdradzę mały sekret. Zrobię z deczka rozwiązanie konkurencji.

Tak, M2 też dostanie wersję Optimus. W końcu szkoda, żeby ten telefon się marnował ;).

• 0

#384 OFFLINE Adam83

Adam83

Zaczyna się uczyć

• Reputacja: 1
  • 21 postów
  • Telefon:Xperia E3
  • Android:KitKat (4.4.4)
  • Rom:stock
  • Kernel:stock
  • Operator:Plus

Napisano 28 marzec 2018 - 09:39

Siema. Po wgraniu romu UNITY wedle instrukcji dochodzi do momentu napisanego czegoś w cyrylicy (zapewne ANDROID SIĘ URUCHAMIA) i po optymalizacji łapie restart i tak w koło.
  • 0

#385 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9791 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 11:00

Czytaj temat, to się dowiesz dlaczego tak może być. Wgraj supersu max 2.79 i wtedy zatrybi.

Wysłane z mojego OnePlus 5T przy użyciu Tapatalka
  • 0

#386 OFFLINE wojtek31

wojtek31

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 1 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 15:44

Hej,problem polega na ciągłym restarcie intetfejsu po próbie rozwinięcia paska powiadomień. Jak to naprawić????
  • 0

#387 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 9791 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 18:02

Nie ustawiać staminy i NFC w szybkich ustawieniach. Rom działa na 100% i ten problem nie występuje po poprawnym wgraniu tego romu.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 5.1.1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.