Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Zmiana animacji systemowych na te z Androida Marshmallow...

zmiana animacji systemowych androida marshmallow

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Japuk123

Japuk123

Bywalec

• Reputacja: 1
  • 34 postów
  • Telefon:Xperia Z1 Compact
  • Android:Lollipop (5.1.1)
  • Rom:stock
  • Kernel:stock
  • Operator:T-Mobile

Napisano 02 czerwiec 2016 - 17:48

Witam

Mam pytanie odnośnie animacji systemowych, takich jak np. otwieranie/zamykanie aplikacji- czy da się je zmienić? W Androidzie 5.x mamy animacje góra/dół (tak w uproszczeniu, gdyż nie wiem jak to dokładniej opisać, chyba wiecie o co chodzi), a w Marshmallow mamy ładne powiększenie. Więc czy da się zmienić animacje z Lollipopa na te z Marshmallowa? Czy jest to możliwe, a jeśli tak jak się to robi?

• 0

#2 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1207
  • 10199 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:Oxygen OS 9.5.8
  • Kernel:Stock
  • Operator:Plus

Napisano 02 czerwiec 2016 - 17:54

Musiałbyś modyfikować framework i po części SystemUI a do tego no cóż... Wiedza "programisty" potrzebna, bo trzeba dekompilować i rekompilować aplikacje. Edycja plików smali też będzie "wymagana" ale nie do końca. Zrobiłem ROM gdzie możesz bawić się tymi modyfikacjami ale sam go na Z1 nie testowałem tylko włączyłem, sprawdziłem apki i wróciłem na inny. Na Z1c podobno się nie włącza, więc musisz sobie wgrać Marshmallowa, żeby mieć te animacje, inaczej chyba nic nie znajdziesz.

Wysłane przez Project A.N.I.M.E
  • 0

#3 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 649
  • 5383 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 03 czerwiec 2016 - 13:14

@Japuk123, istnieje również opcja modyfikacji przejść z użyciem modułu do Xposed. Jest coś takiego jak XuiMod. Jest tam dużo opcji, może akurat Cię to zadowoli. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zmiana, animacji, systemowych, androida, marshmallow

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.