Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Szkło hartowane(za 4zł?).

szkło hartowaneza

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE MobajlFon

MobajlFon

Bywalec

• Reputacja: 0
  • 33 postów
  • Telefon:Xperia M2
  • Android:Lollipop (5.1.1)
  • Operator:T-Mobile

Napisano 14 lipiec 2016 - 16:21

Cześć, szukam dobrego szkła hartowanego oraz back cover'a. :P Szkło w sklepach jest po 20-30zł.. na allegro jest po 4zł. a nawet po dwa xd np:

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

Czy to szkło ma sens? Niby 9H czyli OK. 

Etui raczej ma mieć funkcję ochronną niż dekoracyjną (ale bez przesady, wygląd jako taki musi mieć :D). 

Tutaj podaję link do raczej ozdobnej funkcji ale może jest to dobre etui? Sam mam sylikonowe ( i chyba nawet to jest to samo co w ogłoszeniu, ten sam materiał - w sklepie jest za 30 tu za 12.), w miarę sztywne i M2 chroni dobrze, Raz wypadł mi z kieszeni podczas jazdy rowerem na kamień i nic, ekran cały :D 
Podpowie ktoś dobre, markowe etui i szkło? Najlepiej od jednego sprzedawcy/sklepu do 30-40zł za komplet + wysyłka :P 

jakie macie zdanie o takich LUSTRACH? :D Tutaj etui i szkło za 12, pff :P

• 0

#2 OFFLINE Gość_wojtczakowy1999_*

Gość_wojtczakowy1999_*

Napisano 14 lipiec 2016 - 16:26

Ja szkło kupiłem na telefon za 10 złotych, parę razy upadł i jest ok, za 4 zł bym nie kupił bo może to jest klejona folia warstwami. Etui metalowe lustrzane miałem, wyglądało inaczej niż na zdjęciach :P było bardzo grube i mój telefon tracił zasięg. Więc wróciłem do gumowego.

• 1

#3 OFFLINE MobajlFon

MobajlFon

Bywalec

• Autor tematu
  • 33 postów
  • Telefon:Xperia M2
  • Android:Lollipop (5.1.1)
  • Operator:T-Mobile

Napisano 14 lipiec 2016 - 16:38

Okej, dzięki. :D Czyli idzie zaoszczędzić i mieć bezpieczny telefon :P

• 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkło, hartowaneza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.