Jump to content

Recommended Posts

Ze względu na powstałe OT na temat romów w innym temacie stworzyłem temat, w którym możecie dzielić się swoimi poglądami na ich temat. Rozmawiać jaki rom/kernel lepszy,  która wersja androida itd.

Dopuszcza się:

• zadawanie pytań w stylu:
    "Jaki rom jest obecnie najlepszy?"
    "Warto przejść z romu X na rom Y?"
    "Rom X czy rom Y? Który lepiej mieć?"
    Podkreślamy, że jest to jedyny temat służący do zadawania takowych pytań. Pozostałe będą usuwane!
  • udzielanie odpowiedzi na temat własnych doświadczeń
  • dyskusję na temat poszczególnych kerneli

Nie dopuszcza się:

• Zamieszczanie postów nie wnoszących nic do tematu, nie nawiązujących do pytań innych użytkowników.
  • Zamieszczania postów z opisem własnego wyboru, bez poparcia go argumentami, np:
    "CANDYROM'S"
    "CyanogenMod"

Temat jest nieco luźniejszy, co nie oznacza, że panują tu zasady jak w hyde parku. Ma on przede wszystkim pomóc tym nowym, którzy dopiero decydują się coś wgrywać. Myślę, że posłuży też tym, którzy wracają po dłuższej nieobecności i po prostu "są już nie w temacie".

No i tutaj pojawia się pytanie odnośnie tego jakiego romu używacie a, że na M4A wyboru zbytnio nie ma to po prostu jakiej wersji androida używacie? Skoro zakładam taki temat to tak, znaczy, że coś jest na rzeczy ale to tajemnica ;).

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .