Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Grafika na forum

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 655
  • 5398 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 26 maj 2011 - 21:33

Jak widać forum nie jest zbyt urozmaicone graficznie. Nie posiadam umiejętności sprawnego operowania programami graficznymi :oops: Jeśli ktoś byłby zainteresowany pomocą mogę zaoferować w zamian rangę Grafik na forum. Najbardziej chyba potrzebny jest nowy baner, ale wszelkie własne pomysły jak najbardziej będą mile widziane. Zgłoszenia i pytania proszę kierować w tym temacie
  • 0

#2 OFFLINE Gość_kkdza_*

Gość_kkdza_*
  • Reputacja: 0

Napisano 27 maj 2011 - 16:10

Jak widać forum nie jest zbyt urozmaicone graficznie. Nie posiadam umiejętności sprawnego operowania programami graficznymi :oops: Jeśli ktoś byłby zainteresowany pomocą mogę zaoferować w zamian rangę Grafik na forum. Najbardziej chyba potrzebny jest nowy baner, ale wszelkie własne pomysły jak najbardziej będą mile widziane. Zgłoszenia i pytania proszę kierować w tym temacie

Z chęcią mogę pomóc, tylko podaj jakieś konkretne informacje. Najlepiej podeślij styl na forum, którym mam się zająć, a ja odeślę Ci go już edytowany i z odpowiednią grafiką. Potem wgrasz tylko na serwer :)
  • 0

#3 OFFLINE Milek

Milek

Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 03 czerwiec 2011 - 21:34

Jeżeli tego "up" się projekt nie spodoba, także z chęcią zajmę się layoutem, mogę edytować tego lay'a, lub zrobić całkiem nowy - tylko na jakim silniku stoi forum? xd
  • 0

#4 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5398 postów

Napisano 04 czerwiec 2011 - 15:55

phpbb3 . Mozesz próbowac. Jeźeli zrobisz coś ciekawszego niz dzalove może zmienimy wygląd ;)
  • 0

#5 OFFLINE Milek

Milek

Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 09 czerwiec 2011 - 22:46

Sorry że tak powiem, ale "phpbb3" jest gówniany :X Na takie forum widział bym bardziej SMF, fajne poziomy ostrzeżeń i lepsze skórki do edycji są ;)
  • 0

#6 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5398 postów

Napisano 09 czerwiec 2011 - 22:50

Pomyslimy nad tym. Nie jestem obeznany w smf więc postawiłem na cos pewniejszego.Aczkolwiek nie wykluczamy z ekipą że kiedyś skrypt ulegnie zmianie
  • 0

#7 OFFLINE Czarek325

Czarek325

Coś tam skrobnął

• 13 postów
  • Rom:FroyoBread v023b
  • Kernel:LinuxDX 2.6.29

Napisano 21 grudzień 2011 - 00:40

Chodzi o baner czy ogólnie jeszcze coś pozmieniać?
  • 0

#8 OFFLINE bylemtu

bylemtu

Uzależniony od forum

• Reputacja: 8
  • 615 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano

Napisano 21 grudzień 2011 - 06:34

Patrz na datę, niezbyt to aktualne.
  • 0

#9 OFFLINE Czarek325

Czarek325

Coś tam skrobnął

• 13 postów
  • Rom:FroyoBread v023b
  • Kernel:LinuxDX 2.6.29

Napisano 21 grudzień 2011 - 14:27

Patrz na datę, niezbyt to aktualne.

Jakby było nieaktualne to by zamknęli ;)
  • 0

#10 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5398 postów

Napisano 12 styczeń 2013 - 18:30

temat ten uległ dosyc przedawnieniu jednak jezeli ktoś ma jakis pomysł, moze oczywiście próbowac cos zrobić. Jezeli się spodoba większości mozemy zmienic szate graficzną od czasu do czasu
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.