Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Zmiany na forum

• Zamknięty Temat jest zamknięty
75 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE T4E

T4E

Ostatni poziom wtajemniczenia

• Reputacja: 45
  • 3081 postów
  • Telefon:Xperia L
  • Android:Jelly Bean (4.2.2)
  • Rom:15.3.A.1.14
  • Kernel:3.4.0-g74b701b-00054-gde56c65
  • Operator:Orange

Napisano 01 październik 2012 - 18:09

Sie posty w hyde parku nabijają...
  • 0

#42 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • Reputacja: 645
  • 5358 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 28 październik 2012 - 20:48

Poprawiono. Robiłem reedycję uprawnień. Przeniesiono także "oznacz działy jako przeczytane" z głównej do wyników wyszukiwania jak to miało miejsce wcześniej Edit -- 8 paź 2012, o 01:28 -- Po tym jak jeden z naszych uzytkowników postanowił się wspólnie z kolegą zabawić na forum została przywrócona kopia bazy danych. Było to konieczne ze względu na dużą ilość przeedytowanych postów przez TheU20i(o tym panu mówimy). No cóż, wspólnie z Ekipą nie wnikamy co było powodem takiego zachowania. Gdyby pojawiły się jakieś problemy, straty- proszę informować. Może zdarzyć się tak że niektórych waszych postow z ostatnich godzin nie będzie - aczkolwiek z tego co widzę po liczniku straty są minimalne(o ile są) :) Pozdrawiamy gorąco zawistnych żartownisiów i życzymy dalszego przyjemnego użytkowania naszego forum wszystkim innym użytkownikom. Pozdrawiam :hi Edit -- 8 paź 2012, o 09:31 -- jeżeli ktoś ma problem z licznikiem postów(wskazuje on ze są nieprzeczytane posty mimo ze ich nie ma) to oznaczenie działów jako przeczytane rozwiązuje problem Edit -- 21 paź 2012, o 16:01 -- Proszę o ponowne zapoznanie się z Regulaminem naszego forum. Zostały dodane pewne punkty, które mają na celu usprawnić jego działanie. Jeżeli nowe zasady Panu/Pani nie odpowiadają proszę o skontaktowanie się z Administratorem forum i wystosowaniem prośby o usunięcie konta z serwisu. Brak takiej prośby oznacza zgodę na nowe warunki korzystania. Pozdrawiam serdecznie, Administrator forum -- 28 paź 2012, o 20:47 -- Zostało dodanych 2 jednostki reklamowe na forum. Jedna na na samym dole a druga po każdym pierwszym poście. Aby jednak docenić użytkowników którzy są aktywni i mają minimum 5 postów na swoim koncie, zdecydowałem nie wyświetlać takim osobom tej jednostki reklamowej pod postem. Goście oraz userzy do pięciu postów - reklamę widzą. Może to ich również zachęci do rejestracji i aktywnej postawy na naszym forum. Pięć postów to przecież niedużo ;) Pozdrawiam PS. W operze reklamy mogą nie być wyświetlane - taki bug najnowszego wydanie ;)
  • 0

#43 OFFLINE KuBbuNia

KuBbuNia

Zapalony Xperianin

• Reputacja: 0
  • 102 postów
  • Rom:nie pamietam
  • Kernel:do jb

Napisano 19 listopad 2012 - 15:07

o co chodzi z tym windowsem przegladarko i czyms tam co to?
  • 0

#44 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5358 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 16:04

To jest dodatek. Ot takie ikonki na forum pokazujące jakiego systemu uzywasz, jakiej przeglądarki oraz rozdzielczości ekranu. Żadnych danych nie gromadzimy, ma to charakter jedynie informacyjeny
  • 0

#45 OFFLINE KuBbuNia

KuBbuNia

Zapalony Xperianin

• 102 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 20:07

Spoko się bałem bo na pewnym forum nie będę wymieniał nazwy adresy ip gromadzili ale spoko jak tak :) Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk
  • 0

#46 OFFLINE elektryk

elektryk

Uzależniony od forum

• Reputacja: 1
  • 928 postów
  • Telefon:Xperia Z
  • Android:KitKat (4.4.4)
  • Rom:stock

Napisano 19 listopad 2012 - 20:23

nie wiem czy to buag ale naliczyło mi 19 nieprzeczytanych postów, a jak wszedłem to miałem 8 :) tak samo jest jak mam 2 i wejde to mam 1
  • 0

#47 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5358 postów

Napisano 20 listopad 2012 - 13:41

Spoko się bałem bo na pewnym forum nie będę wymieniał nazwy adresy ip gromadzili ale spoko jak tak :)

Adres ip nie jest informacją publiczną i może do niej mieć dostęp jedynie ekipa forum w razie potrzeby.

nie wiem czy to buag ale naliczyło mi 19 nieprzeczytanych postów, a jak wszedłem to miałem 8 tak samo jest jak mam 2 i wejde to mam 1

Już mi to zgłaszano, co dziwne u mnie jest wszystko ok. Proponowałbym oznaczyć wszystkie działy jako przeczytane i wtedy sprawdzić. Jeżeli problem się będzie powtarzał zobaczę co się da zrobić.
  • 0

#48 OFFLINE Xperiagosc

Xperiagosc

Przyjaciel Forum

• Reputacja: 186
  • 4722 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Lollipop (5.1)
  • Rom:Stock
  • Operator:Plus

Napisano 04 grudzień 2012 - 12:04

Siema, mam pytanie dot. tego dodatku, gdzie się system, przeglądarka itp. wyświetla. Mianowicie, jak z kompa piszę wszystko ok jest, ale jak z Taptalka, to potem jak na kompie czytam, to na tych postach pisanych w Taptalku mam IPhone, i Safari 4.0, a mam przecież xperię neo v z Andkiem, i Operę mini. To jakiś bug, czy co? A może to tylko ja tak mam? Fakt, ostatnio zmieniłem roma, na taki jak mam w opisie, ale to tak czy siak, nadal Andek 4.0.4.
  • 0

#49 OFFLINE uremytoy

uremytoy

Mod emeryt

• Reputacja: 46
  • 2201 postów
  • Telefon:Xperia Z5 Compact
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:LOS 14.1
  • Kernel:z romu

Napisano 04 grudzień 2012 - 13:25

Tapatalk nie jest kompatybilny z tym modem. Gdybyś pisał bezpośrednio przez przeglądarkę miałbyś jako system: android i operę jako przeglądarkę. Wysyłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#50 OFFLINE Xperiagosc

Xperiagosc

Przyjaciel Forum

• 4722 postów

Napisano 04 grudzień 2012 - 14:47

A to takie buty. Dobra dzięki za info. Myślałem, że to jakiś bug albo co gorsza że u mnie się coś popsociło. Jak bd na kompie dam pochwałę. Kura pazurem to wydrapała, a Xperia Neo V Taptalkiem wysłała. :-D
  • 0

#51 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5358 postów

Napisano 28 grudzień 2012 - 19:27

Tapatalk już poprawiony - jest poprawnie wyświetlany z boku, jednak nie dla wszystkich wersji! Poprawa obsługi obejmuje jedynie najnowsze wersje. Dodano punk III.6 do REGULAMINU FORUM. Proszę wszystkich o zapoznanie się. W przypadku braku akceptacji zmian, należy wysłać do mnie prośbę o usunięcia konta z forum. Brak takiej prośby oznacza zgodę na zmiany w Regulaminie. -- 16 gru 2012, o 13:49 -- Zmieniono również ikonę pochwały. Proszę wszystkich o wyczyszczenie cache przeglądarki, w przeciwnym razie może wyświetlać się ikona starsza. -- 28 gru 2012, o 19:27 -- Zmieniono wygląd edytora tekstowego na forum ;)
  • 0

#52 OFFLINE KuBbuNia

KuBbuNia

Zapalony Xperianin

• 102 postów

Napisano 07 styczeń 2013 - 15:30

proponuje usunac dzial dla mini pro bo tak naprawde tam nikogo nie ma mam mp ale zmieniam i nie warto chyba pustego dzialiu trzymac :)
  • 0

#53 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5358 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 14:42

Takie sugestie proszę zamieszczać w propozycjach. Wezmiemy pod uwagę twoją opinię. -- 9 sty 2013, o 02:21 -- Zoptymalizowano ładowanie się strony - powinno być szybciej. Poprawiono parsowanie bbcode po ostatnim edytorze tekstowym. Dodano likeboxa PS. Wszystkie posty musiały zostać oznaczone jako przeczytane. Jeżeli w Twoim liczniku jakiś się znajduje, zaleca się oznaczenie wszystkich działów jako przeczytane. -- 14 mar 2013, o 23:15 -- [przekresl]Uprzejmie informuje, że niebawem zmieni się polityka wstawiania aplikacji na naszym forum. W najbliższym czasie nastąpi gruntowny przegląd działu download oraz usunięcie WSZYSTKICH linków prowadzących do aplikacji. Jako Administrator forum po konsultacjach z Ekipą zdecydowałem, że nie będziemy już linkować do zewnętrznych serwerów typu mediafire itp. Prawdopodobnie wraz z 1 kwietnia (i to nie jest prima aprilis) w działach z grami i aplikacjami będą się znajdować te same tematy, które są do tej pory, tyle że w pierwszych postach znajdziemy jedynie opis, screen/y aplikacji i obowiązkowy link do google play. Z datą dzisiejszą zabrania się wstawiania aplikacji w sposób dotychczas znany. Stopniowo będziemy wdrążać zasady, które będą zabraniać umieszczania linków oraz wstawiania instrukcji dotyczących łamania licencji aplikacji na które zezwalaliśmy. Nowe zasady wstawiania aplikacji zostaną dodane do Regulaminu niebawem. Informacje podaje publicznie dziś, gdy jeszcze zmiany nie zostały wprowadzone aby każdy mógł się z nią zapoznać. Jednocześnie podkreślam, że zmiany będą dotyczyć tylko Aplikacji, Gier i Widgetów. W przypadku gdy nie zgadzasz się ze stanowiskiem przedstawionym powyżej, proszę o kontakt mailowy lub poprzez wiadomość prywatną w celu usunięcia konta z serwisu. Gorąco pozdrawiam, Administrator[/przekresl] Z powodu ogromnego niezadowolenia użytkowników ostatni pomysł zmiany polityki wstawiania aplikacji na forum został wycofany. Została przywrócona kopia zapasowa z dnia 15 marca. Niestety posty pisane w dniach 15 i 16 marzec(do godziny 14:25) zostały utracone. Można je ponownie napisać. Za utrudnienia przepraszam. Pozdrawiam.
  • 0

#54 OFFLINE Xperiagosc

Xperiagosc

Przyjaciel Forum

• 4722 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 09:21

No właśnie to zauważyłem, że mi parę postów zniknęło... Zdziwiło mnie to, ale dopiero teraz wiem o co chodzi. Kura pazurem to wydrapała, a Xperia Neo V Taptalkiem wysłała. :-D
  • 0

#55 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5358 postów

Napisano 15 kwiecień 2013 - 14:09

Dodano nowy BBCode o nazwie GooglePlay. :)

Nowy bbcode pozwala uatrakcyjnić link do sklepu play. Zachęcam wszystkich do używania. Na razie nie jest obowiązkowy.

Jak użyc?

Zaznaczamy link i klikamy na przycisk GooglePlay z przybornika edytora. Można też posługiwać się skrótem
[gp] zamiast

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

PS. Podziękowania dla pieciaka za grafikę.
  • 0

#56 OFFLINE Skeleth

Skeleth

Lojalny użytkownik

• 424 postów
  • Rom:Ultimate Rom v11
  • Kernel:Experimental 10a

Napisano 16 kwiecień 2013 - 19:03

Ja chciałbym zapytać, czemu zniknęły działy: Tapety, Paczki, Filmy?
  • 0

#57 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5358 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 20:15

Ja chciałbym zapytać, czemu zniknęły działy: Tapety, Paczki, Filmy?

W tych działach jest bardzo niewielki ruch. Być może znikną. Tapety powrócą niebawem. Nad resztą się zastanowię.
  • 0

#58 OFFLINE kornflejks

kornflejks

Mod emeryt

• Reputacja: 112
  • 1964 postów
  • Android:Nougat (7.0)

Napisano 16 kwiecień 2013 - 21:00

Dobrze wg mnie jest zrobione,zwlaszcza z filmami i paczkami Wysłane z mojego ST25i
  • 0

#59 OFFLINE gracjan123

gracjan123

User

• 451 postów
  • Telefon:Xperia X8
  • Android:Nie podano
  • Rom:stock

Napisano 05 maj 2013 - 13:59

Moze zrobić dział Xperia E coraz więcej osób mają ten telefon :) ??
  • 0

#60 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5358 postów

Napisano 05 maj 2013 - 17:11

Dobrze. Zrobiłem.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.