Jump to content

Smartfon za ok. 600, 700 zł

Recommended Posts

Szukam jakiegoś następcy mojego Galaxy J5 a więc wymagam nie mniej niż 5 cali i 294 ppi. Mile widziane 16GB pamięci. Na pewno wymagam dobrego/normalnego GPS'a, NFC i przyzwoitego aparatu.

Myślałem nad Xiaomi Redmi 3S ale już ciężko go dostać więc został mi Redmi 4A ale jakoś czuję przy tym modelu braki. Hmm jest coś innego w tej cenie? Tylko proszę bez jakichś dziwnych marek.

Tak.

Xiaomi to dziwna marka. Xiaomi Redmi 4x może? Ja proponuję też LeeCo czy jakoś tak. Chyba, że Ulefone Armor. Solidny i za 700zł wyrwiesz. To są tak samo dziwne marki jak Xiaomi.

Nowy Tapatalk, zmodowany Kappatalk

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

Xiaomi Redmi note 4x? W Chinach powinieneś się jakoś zmieścić w tej cenie.

5ebcbfd06d7ed.jpg

Nokia 6510 -> SE K770i -> Alcatel OT-908 -> SE Xperia Neo V -> Samsung Galaxy Grand Neo -> Sony Xperia SP ->

Samsung Galaxy S3 LTE -> Xiaomi Redmi 3 -> Samsung Galaxy A5 2016 + Xperia M -> iPhone 5s 32GB -> Samsung Galaxy S7 Edge

za note 4x? Daj linka jak możesz :)

5ebcbfd06d7ed.jpg

Nokia 6510 -> SE K770i -> Alcatel OT-908 -> SE Xperia Neo V -> Samsung Galaxy Grand Neo -> Sony Xperia SP ->

Samsung Galaxy S3 LTE -> Xiaomi Redmi 3 -> Samsung Galaxy A5 2016 + Xperia M -> iPhone 5s 32GB -> Samsung Galaxy S7 Edge

Nfc każdy chyba teraz ma...

Właśnie nie. Przejrzałem wiele świeżych modeli jak np. Lenovo K5, K6, Motorola Moto G4 Play, G5, Xiaomi Redmi 4A i nie mają NFC :( eh wygląda na to, że nie ma dla mnie telefonu. Myślę nad P9 Lite ale to już większy wydatek.

Honor 7 Lite też nie ma NFC.

Edited by Reporteer

Tak.

Tak, płacę telefonem i w przyszłości też chcę płacić telefonem. Wychodzi na to, że nie ma dla mnie telefonu :/ a Samsunga już nie kupię.

Dlaczego ? Przecież teraz każdy pisze, że Samsung taki dobry, taki najlepszy :)

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

To ja bym poczekał aż wyjdzie coś fajnego bo ogółem teraz jest słabo z nowymi fajnymi modelami. Sam siedzę na tym co mam i nie zmieniam bo nie ma na co.

PS. Brak NFC pomoże Ci zaoszczędzić piniążków, bo to jak plastik, tu przyłożysz, tam przyłożysz i nie widzisz jak monetki uciekają z konta, a w portfelu to widać każdą złotówkę :P .

Edited by enesas

5ebcbfd06d7ed.jpg

A jeśli miałby życzenie poczekać to poniżej tysiąca Z5 można no ale patrząc realnie na półkę cenową autora to szansa jest na Ulefone Armor.

POMOGŁEM PODZIĘKUJ 

A może Xperia XA? Na alledrogo można znaleźć nowe z Polski za ok 700. Ma chyba wszystko, nfc i 5 cali no tylko 294ppi ale pixeli jakoś nie widać :)

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Xperia E5 LTE + Sony Smartband SWR10