Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Jakie etui i szkło hartowane Z3C

jakie etui szkło hartowane

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Mrozny

Mrozny

Zapalony Xperianin

• Reputacja: 8
  • 89 postów
  • Telefon:Xperia Z1
  • Android:Lollipop (5.1.1)
  • Rom:Stock
  • Kernel:Stock
  • Operator:Orange

Napisano 31 maj 2017 - 21:35

Cześć... 
Potrzebuję pomocy w wyborze etui oraz szkła hartowanego do xperi Z3 COMPACT. Wymieniłem wyświetlacz po raz 2... i nie widzi mi się znowu wydawać pieniedzy jeżeli po 1 upadku już się rozsypie znów.

Czy możecie polecić jakieś etui, folie, szkło hartowane ?? 

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2102
  • 21161 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Kernel:stock

Napisano 01 czerwiec 2017 - 20:24

Szkło to jakieś tak 20-30zł myślę. Na "markowe" i ogólnie droższe, nie ma co wydawać kasy, ale też nie za tanio, bo trafisz na coś co spowoduje problemy z działaniem dotyku.

A etui, to zależy co lubisz:

• gumowe, ala S-Line,
  • okładka pionowa,
  • okładka pozioma,
  • wsuwka,
  • inne?

• 0

#3 OFFLINE Mrozny

Mrozny

Zapalony Xperianin

• Autor tematu
  • Reputacja: 8
  • 89 postów
  • Telefon:Xperia Z1
  • Android:Lollipop (5.1.1)
  • Rom:Stock
  • Kernel:Stock

Napisano 02 czerwiec 2017 - 10:17

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

Myślałem nad tym zestawem, za niecałe 30 zł z przesyłką szkło i etui??  Czy to raczej tanie i słabe szkło? 

• 0

#4 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 694
  • 5649 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 02 czerwiec 2017 - 13:51

Większość szkieł w tej cenie jest podobna. Jedyne czym się mogą różnić to poślizgiem palca, latwoscia palcowania. Ważne aby szkło było dobrze dociete. Zdarza się czasem że jest dramat pod tym względem. Zakup szkła, który odałeś jest ryzykowny. Może ono pasowac, może nie. Zazwyczaj takie właśnie dorzucają do etui, bo wartość takiego dodatku jest niewielka.
Jeżeli podoba Ci się etui, kup ten zestaw. Zawsze to będzie bezpieczniej. Szkło z zestawu załóż, przetestuj. Jeżeli będzie z nim coś nie tak, zastanów się nad zakupem jakiegoś sprawdzonego np. Od Nilkina.

Szkło ma mały wpływ na bezpieczeństwo ekranu. Nie uchroni przed jego stłuczeniem, głównie zminimalizuje ryzyko pojawienia się rys.

Wysłane z mojego G3221 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jakie, etui, szkło, hartowane

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.