Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie
ROM

[6.0] Czysty ROM Xperia E5

ROM xperia e5

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE tbi4

tbi4

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 3 postów
  • Telefon:Xperia E5
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 13 luty 2019 - 23:25

Jeśli chodzi o OPCJE PROGRAMISTYCZNE -> Debugowanie USB, to tak. Jest zaznaczone aby pozwalał

Dodam również, że zgodnie z stroną sony sprawdziłem czy bootloader jest odblokowany, to też mam wyświetloną opcje: yes

Już trzeci dzień szukam linków do boot.img oraz dopasowane recovery.img wszystkie linki padły (to co mi google podpowiada)
A w dodatku jak już znalazłem chociaż boot.img to, nie mogę przeskoczyć tego problemu co wcześniej podałem.

Pobrałem sterowniki Google ADB oraz sterowniki SONY do E5 (nic nie dały zmiany i kombinacje)

Robiłem już root swojego HTC ONE i dwa samsungi, udało się dość szybko a tu nie mogę tego sam przeskoczyć. Zatem proszę o podpowiedzi lub odesłanie gdzie szukać rozwiązania ;(

Użytkownik tbi4 edytował ten post 13 luty 2019 - 23:33

• 0

#22 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2072
  • 20530 postów
  • Telefon:Xperia Z1
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:CarbonRom (cr-7.0)
  • Kernel:RZKernel (3.0)
  • Operator:Rebtel

Napisano 15 luty 2019 - 16:16

Samo uruchomienie tej opcji to nie wszystko. Przy pierwszym wykonaniu jakiejkolwiek komendy ADB (przy podłączonym telefonie) na ekranie urządzenia pojawia się pytanie o autoryzację dla podłączonego komputera.To dodatkowe zabezpieczenie.

I to z Yes to blokada bootloadera, nie ADB - to całkiem różne rzeczy.

Tak to wygląda:

Załączony plik  ADBAuthorize.png   135,27 KB   1 Ilość pobrań

Co do sterowników to nie wiem. Sprawdzałeś w Menedżerze, czy po podłączeniu Xperii, pojawia się nowe urządzenie i posiada ono zainstalowane sterowniki?

Ja zwykle korzystam z tego programu do wgrania sterowników ADB (nie działa chyba z Samsungami, przynajmniej starszymi): 

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

(mój upload, bo oficjalna strona padła)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ROM, ROM xperia e5

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.