Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Opis operatora a uszkodzenie w serwisie

opis operatora uszkodzenie serwisie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Gandalf

Gandalf

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 5 postów
  • Telefon:Xperia M4 Aqua
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 05 sierpień 2017 - 11:55

Witam . Niestety zepsuł mi się (znowu już 4 raz :co: ) telefon przestał działać jack(jak poruszało sie kablem to załapywał na chwile), dioda powiadomień a ostatnio poszedł cały system ( nagły restart bootloop podczas przeglądaniu internetu). W serwisie dowiedziałem się że w magiczny sposób pękła ramka (oddawałem w salonie operatora i mam w opisie był tylko porysowany z tyłu, bo z przody była folia). Zgłosiłem problem oczywiście do operatora, tylko teraz mam pytanie czy jeśli uznają moje roszczenia to przywrócą mi gwarancje (a najlepiej żeby wymieli tego złoma na coś innego nawet na telefon innej firmy bo mam dość tego pseud serwisu)?

Użytkownik Gandalf edytował ten post 05 sierpień 2017 - 11:56

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2090
  • 21096 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Kernel:stock
  • Operator:Orange

Napisano 05 sierpień 2017 - 12:51

Gwarancji Ci nie przywrócą do momentu naprawienia ramki. Jednak jeśli uznają Twoje roszczenia, to (na ile rozumiem prawo) jednostka, która dopuściła się uszkodzenia (operator/kurier/serwis), będzie musiała przywrócić urządzenie do stanu w jakim dostała go od poprzednika.

• 0

#3 OFFLINE Gandalf

Gandalf

Nowicjusz

• Autor tematu
  • 5 postów

Napisano 05 sierpień 2017 - 19:13

Gwarancji Ci nie przywrócą do momentu naprawienia ramki. Jednak jeśli uznają Twoje roszczenia, to (na ile rozumiem prawo) jednostka, która dopuściła się uszkodzenia (operator/kurier/serwis), będzie musiała przywrócić urządzenie do stanu w jakim dostała go od poprzednika.

Ok dzięki za odpowiedź. Mam opis operatora więc nie powinno być problemów, po za tym parę dni w tym samym salonie mieli podobną sytuacje wysłali 2-3dniową xperie , a do serwisu doszła w kawałkach :shok:.

Użytkownik Gandalf edytował ten post 05 sierpień 2017 - 19:15

• 0

#4 OFFLINE Jagusio

Jagusio

Androidowy Śmieszek xd

• Reputacja: 88
  • 1150 postów
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:MIUI 9
  • Kernel:Stock

Napisano 05 sierpień 2017 - 20:08

nie wydaje mi sie ze naprawią ci m4a... wydadzą ci inny telefon raczej.. za 3 razem juz powinni wymienic

• 0

#5 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2090
  • 21096 postów
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Kernel:stock
  • Operator:Orange

Napisano 05 sierpień 2017 - 20:32

M4 już nie naprawiają. XA dostanie, chyba, że już nie ma na stanie, to wtedy wydaje mi się, że kolejna jest XA1.

• 0

#6 OFFLINE Gandalf

Gandalf

Nowicjusz

• Autor tematu
  • 5 postów

Napisano 20 sierpień 2017 - 13:28

Dobra po wykonaniu kilku telefonów (i chodzenia do salonu orange) , dogadałem się że salon pokryje wszelkie koszty (uszkodzenie ramki, choć ja bym powiedział że to rysa zrobiona igłą) i oddadzą mi telefon w pełni sprawny (mam dać im kilka dni bna ustalenia z serwisem itp).

PS. Co dziwniejsze pęknięta jest ramka a oni na pisali wyświetlacz do wymiany wtf?? (pomijam fakt że wyświetlacz igła nawet rysy nie ma).

Użytkownik Gandalf edytował ten post 20 sierpień 2017 - 13:34

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opis, operatora, uszkodzenie, serwisie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.