Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

M4 Aqua nie wlacza sie

Sony rom m4 aqua

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE kubbciu

kubbciu

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 2 postów
  • Telefon:Xperia M4 Aqua
  • Android:Lollipop (5.0)
  • Operator:Play

Napisano 14 sierpień 2017 - 17:58

Witam, wczoraj odblokowałem bootloader i zostawiłem telefon na łóżku. Rano nie chciał się włączyć, gdy podłączam do ładowania nic sie nie dzieje, a jak próbuje włączyć to pojawia się logo sony i czerwona dioda, która po chwili znika i znika też logo. Jedyne co działa to TWRP, gdzie przed chwilą postawiłem nowego Roma, ale mimo to, telefon nadal nie działa i nie reaguje na ładowanie. Pomoże ktoś??

• 0

#2 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1843
  • 18553 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix (5.8.4)
  • Kernel:Marrow Kernel (0.6 beta)
  • Operator:Virgin Mobile

Napisano 14 sierpień 2017 - 22:24

Próbowałeś potrzymać go dłużej pod ładowarką? Jeśli bateria jest padnięta to po tym ruszy,

Bo czerwona dioda podczas uruchamiania wskazuje na problem z poziomem naładowania baterii.

Jedyne co mnie dziwi, to że wytrzymał podczas wgrywania Romu. TWRP by się włączyło, bo nie ma takich zabezpieczeń co do poziomu baterii (i nie tylko) jak soft, ale wgranie trochę trwa...

Ostateczny pomysł, to że doszło do utraty integralności części tablicy partycji. Wtedy najlepiej wgrać stocka na nowo, aby ją przywrócić.

• 0

#3 OFFLINE kubbciu

kubbciu

Nowicjusz

• Autor tematu
  • Reputacja: 0
  • 2 postów
  • Telefon:Xperia M4 Aqua
  • Android:Lollipop (5.0)

Napisano 15 sierpień 2017 - 10:41

Dodam, że po podłączeniu do PC widzi go i pokazuje go jako: Xperia M4 Aqua (AOSP), ale nie moge wejść w fastboot ani flashtool, a stock roma nie moge znaleźć w zipie.

Dodano: 15 sierpień 2017 - 11:41

Jak wchodze w TWRP to mam 100% baterii, bo byl podpiety przez noc ale nie da sie go normalnie uruchomic, jedyne co to na chwile pokazalo sie logo Sony i po chwili zniklo.

• 0

#4 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1843
  • 18553 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix (5.8.4)
  • Kernel:Marrow Kernel (0.6 beta)
  • Operator:Virgin Mobile

Napisano 15 sierpień 2017 - 12:36

ale nie moge wejść w fastboot ani flashtool

W ogóle nie reaguje na Vol- i Vol+? Nawet w Menedżerze Urządzeń nic się nie zmienia?

A jak włączysz TWRP, podłączysz telefon do komputera, a następnie pod Power wybierzesz opcję Reboot bootloader? Zareaguje i wejdzie w tryb Fastboot?

• 0

#5 OFFLINE realowiec98

realowiec98

Madridista

• Reputacja: 158
  • 1896 postów
  • Telefon:Xperia X Performance
  • Android:Oreo (8.0.0)
  • Rom:stock
  • Kernel:stock modified

Napisano 15 sierpień 2017 - 21:28

Ja bym go zostawił na noc pod łądowarką i sprawdził rano jak sytuacja. Jeśli nadal to samo to soft Companionem albo Flashtoolem z zaznaczonymi wipe.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Sony, rom, m4, aqua

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.