Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

"Zamulanie się" baterii

zamulanie baterii

1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE DarekG

DarekG

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 1 postów
  • Telefon:Xperia Z3
  • Android:Lollipop (5.1.1)
  • Operator:Orange

Napisano 12 wrzesień 2017 - 11:03

Witam Panowie i Panie, to mój pierwszy temat na tym forum. Problem ciężko zdefiniować w kilku słowach, dlatego napiszę ciut szerzej o co mi chodzi. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że w mojej Z3 coś się dzieje z baterią. Przykładowo naładujemy telefon do 100%, odepniemy i już jest 91%. Chwilę poużywamy i bateria spada do około 40% po czym wraca do 80-90%. Często też jest tak, gdy mamy np 45% baterii i telefon sobie spokojnie leży jakiś czas to bateria albo podrośnie o kilka procent, albo spadnie o kilkadziesiąt. Ładowanie też jest dziwne, ponieważ podłączając telefon przy np. 10% to po około 20-30 minutach już jest 60% baterii. Wgrywałem nowy soft jednak nic to nie zmieniło. Będę wdzięczny za pomoc

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2103
  • 21161 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Kernel:stock
  • Operator:Orange

Napisano 12 wrzesień 2017 - 11:10

Pewnie bateria już się zużyła - tak wyglądają te symptomy.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.