Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

xperia xz dziwny szacowany czas działania na baterii

xperia dziwny szacowany czas działania baterii

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE da57

da57

Coś tam skrobnął

• Reputacja: 0
  • 10 postów
  • Telefon:Xperia X8
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 20 październik 2017 - 14:07

Witam , od tygodnia posiadam xperie xz , mam dwa pytania odnośnie baterii :

pierwsze jaki szacowany czas działania na baterii pokazuje wam system przy pełnym naładowaniu , u mnie wygląda to dziwnie w porównaniu do poprzedniego telefonu ( xperia z3) , bez trybów stamina pokazuje ok 22 godzin , włączenie trybu stamina przedłuża ten czas nieznacznie dosłownie o parę godzin , w xperi z3 nawet przy wyłączonych trybach stamina zawsze jest to 1 dzień i powiedzmy 13 godzin .

drugie pytanie jak u was wyglądają osiągi baterii xperii xz ? mi udało się osiągnąć łacznie  włączony wyświetlacz 3h 20 minut  oraz rozmowy 2h,20 minut i bateria miała już tylko 11 procent czy te wyżej opisane zachowania są normalne dla tego modelu , z góry dzięki za odpowiedz.

dodam jeszcze że przy telefonie w uśpieniu ładnie trzyma procenty , przez noc ubywa może 1 %.

• 0

#2 OFFLINE da57

da57

Coś tam skrobnął

• Autor tematu
  • Reputacja: 0
  • 10 postów
  • Telefon:Xperia X8
  • Android:Nie podano

Napisano 23 październik 2017 - 17:55

i jak nikt nic nie powie na ten temat ? :)

• 0

#3 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2103
  • 21161 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Kernel:stock
  • Operator:Orange

Napisano 23 październik 2017 - 18:05

No ja nie mam i nie miałem tego modelu, więc ciężko mi się o normalności wypowiadać.

Wynik średni, ale nie beznadziejny. Możliwe, że bateria już trochę słaba. Ciężko powiedzieć.

• 0

#4 OFFLINE Kondux

Kondux

Coś tam skrobnął

• Reputacja: 6
  • 13 postów
  • Telefon:Xperia M2
  • Android:KitKat (4.4.4)
  • Operator:Orange

Napisano 28 listopad 2017 - 23:59

Nie mierzyłem sobie jeszcze SoT, ale bateria w XZ szału nie robi. Mi przeważnie wystarcza od rana do wieczora, a jak bardzo mocno używam telefonu to i nawet krócej. U Ciebie jest podobnie?

• 1

#5 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 694
  • 5663 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock

Napisano 29 listopad 2017 - 09:03

Na wynik baterii wpływają w dużej mierze zainstalowane aplikacje i działające usługi. Nie wiemy z czego Ty tam korzystasz, więc trudno obiektywnie ocenić.
Najlepiej byłoby sprawdzić czas pracy bez dodatkowych aplikacji

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xperia, dziwny, szacowany, czas, działania, baterii

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.