Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Downgrade z androida 8.0.0 do 6.0.1

downgrade androida

Najlepsza odpowiedź Tridox21, 11 styczeń 2018 - 00:50

Wgrywanie systemu przebiegło bezproblemowo, telefon śmiga, temat do zamknięcia :)

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Tridox21

Tridox21

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 5 postów
  • Telefon:Xperia X Performance
  • Android:Oreo (8.0.0)
  • Rom:stock
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 30 grudzień 2017 - 23:17

Siemanko, mam ofertę kupna xperia x performance w super cenie od ziomka z pracy. Ale niestety xperia ma wgranego oreo 8.0.0, a ja tego androida nie chcę, widziałem filmy na yt, z wgranym 6.0.1 idzie na nim praktycznie wszystko istny kombajn, a z 8.0.0 zacina nawet mobile legends i klawiatura podczas pisania... Czytałem trochę i podobno można wgrać tego androida 6.0.1 programem flashtool, jednak ja o tym nie mam zielonego pojęcia, czytałem wprawdzie poradnik tu na forum ale jest on strasznie ogólny, mógł by mi ktoś na szybko napisać taki krótki poradnik akurat dla xperi x performance jak wgrać takiego androida 6.0.1 w miejsce nowego 8.0.0? Jestem w tym zielony, podobno można w ten sposób łatwo uceglić telefon. Dlatego proszę was o pomoc, napiszcie mi jak to zrobić tak aby nie uceglić telefonu, z góry dzięki.

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1919
  • 19363 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix (5.8.4)
  • Kernel:Marrow Kernel (0.6 beta)
  • Operator:Virgin Mobile

Napisano 30 grudzień 2017 - 23:26

Idzie wgrać. Jest to naprawdę proste. A szansa na uwalenie jest taka sama jak przy aktualizowaniu (+ opcja, że można wyjąć kabel w złym momencie).

• 0

#3 OFFLINE Tridox21

Tridox21

Nowicjusz

• Autor tematu
  • 5 postów

Napisano 31 grudzień 2017 - 10:19

Idzie wgrać. Jest to naprawdę proste. A szansa na uwalenie jest taka sama jak przy aktualizowaniu (+ opcja, że można wyjąć kabel w złym momencie).

okej dobra, poczytałem poradniki dla poszczególnych xperii i faktycznie są praktycznie takie same. chyba faktycznie to nie jest takie trudne, 10/11 stycznia po wypłacie odkupuje telefon od gościa i biorę się z wgrywanie, proszę nie zamykać tematu, jak będę potrzebował pomocy lub jak się uda to napisze :D

• 0

#4 OFFLINE RzQ

RzQ

Nowicjusz

• 6 postów
  • Rom:Stock
  • Operator:Nju-Mobile

Napisano 02 styczeń 2018 - 17:27

Ja dziś to zrobiłem, skorzystałem z xperi firm, telefon śmiga aż miło. Jeden ból, to nie można przywrócić żadnych danych z xperia companion (bakup danych z oreo działa tylko na oreo....). 

• 0

#5 OFFLINE Tridox21

Tridox21

Nowicjusz

• Autor tematu
  • 5 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 19:46

Ja dziś to zrobiłem, skorzystałem z xperi firm, telefon śmiga aż miło. Jeden ból, to nie można przywrócić żadnych danych z xperia companion (bakup danych z oreo działa tylko na oreo....). 

W sensie oprogramowanie pobrałeś przez xperiefirm ale wgrałeś to normalnie flashtolem? Możesz mi opisać jakoś ten proces wgrywania, które opcje mają być zaznaczone, i przede wszystkim jak się telefon spisuje z andkiem 6.0.1 nie muli nie zacina? podobno nieźle się nagrzewa :D

• 0

#6 OFFLINE FasterSnapdragon576

FasterSnapdragon576

Mózg

• Reputacja: 26
  • 191 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nougat (7.0)
  • Rom:J330FXXU3ARA3
  • Kernel:3.18.14
  • Operator:Inny

Napisano 04 styczeń 2018 - 22:05

W sensie oprogramowanie pobrałeś przez xperiefirm ale wgrałeś to normalnie flashtolem? Możesz mi opisać jakoś ten proces wgrywania, które opcje mają być zaznaczone, i przede wszystkim jak się telefon spisuje z andkiem 6.0.1 nie muli nie zacina? podobno nieźle się nagrzewa :D

Hej,tutaj masz co i jak https://www.xperiasi...amem-flashtool/

• 0

#7 OFFLINE Tridox21

Tridox21

Nowicjusz

• Autor tematu
  • 5 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 05:50

Hej,tutaj masz co i jak https://www.xperiasi...amem-flashtool/

To już dawno przeczytane :D środa czwartek będę już miał ten tele, i biorę się za wgrywanie, dam znać co z tego wyszło :D

• 0

#8 OFFLINE Tridox21

Tridox21

Nowicjusz

• Autor tematu
  • 5 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 00:50   Najlepsza odpowiedź

Wgrywanie systemu przebiegło bezproblemowo, telefon śmiga, temat do zamknięcia :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: downgrade, androida

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.