Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Szkło hartowane XA1 Ultra

szkło hartowane ultra

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE wu.kd

wu.kd

Mózg

• Reputacja: 2
  • 162 postów
  • Telefon:Xperia XA1 Ultra
  • Android:Nougat (7.0)
  • Operator:Play

Napisano 14 styczeń 2018 - 15:05

Cześć wszystkim, czy może ma ktoś z was szkło hartowane do xa1 ultra z zagietymi bokami? Zamawiałem już tyle szkieł do tego modelu na allegro i przychodzily mi albo tylko płaskie, bądź zagiete z klejem tylko na ramce, bez kleju na całej powierzchni. Jeżeli kupiliśmy gdzieś gdzie pasuje na 100% podajcie adres do aukcji. Z góry dzięki :)
  • 0

#2 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1314
  • 10599 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:AOSP
  • Kernel:Stock

Napisano 14 styczeń 2018 - 15:18

Urok ekranów 2.5D. Wątpię żebyś znalazł kiedyś takie szkło no chyba, że od producenta.

• 0

#3 OFFLINE PMokry

PMokry

Zapalony Xperianin

• Reputacja: 14
  • 105 postów
  • Rom:Stock
  • Kernel:Stock
  • Operator:Mobile Vikings

Napisano 14 styczeń 2018 - 16:10

Nawet szkła z oficjalnego sklepu Sony pokrywają tylko płaską część ekranu.

Poszukaj opinii na xda albo jakimś większym forum, gdzie więcej osób ma XA1 Ultra i może coś się znajdzie.

Ja na Xiaomi Redmi Note 4 znalazłem szkło full cover, co prawda nadal tylko klej na bokach, ale trzyma się bardzo dobrze i nie upośledza pracy ekranu, na minus brak warstwy oleofobowej.

• 0

#4 OFFLINE bielin

bielin

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 4 postów
  • Telefon:Xperia XA1 Ultra Dual

Napisano 25 marzec 2018 - 02:05

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

• 0

#5 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2102
  • 21161 postów
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Kernel:stock
  • Operator:Orange

Napisano 25 marzec 2018 - 15:04

Podobno beznadziejnie się to zakłada. Wszystko przez zaokrągloną część, która blokuje "wypychanie" bąbli...

• 0

#6 OFFLINE bielin

bielin

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 4 postów
  • Telefon:Xperia XA1 Ultra Dual

Napisano 25 marzec 2018 - 16:26

Jak zakładałem imak u siebie z doświadczenia wiedziałem że może to się skończyć bomblem i paprochem pod szkłem. Jeśli nie potrafisz ułożyć szkła i po prostu je opuścić na ekran lepiej dać zrobić gościowi w lombardzie, szkło wygięte (szkło to źle określenie bo imak to plastik na foli) trudniej jest podważyć bez uszkodzeń. Metoda moja na każde szkło to zaparowana łazienka wtedy łatwiej ułożyć szkło nawet poprawić można, małe prawdopodobieństwo złapania paprocha. Osobiście ściągałem to irytował mnie ten otwór na logo Sony oraz gryzł się z Shieldem Nillkina. Najlepszy bajer w tym całym szkle to, to że było niebieskie i Ultra wyglądała kozacko... Tylko ten otwór na logo... Co do jakości kwestia indywidualna ogólnie szkło mi przeszkadza a mikro rysy już nie. Także niech sam stwierdzi czy faktycznie jest sens tracenia kasy na to szkło czy lepiej przeznaczyć je na shield/case
  • 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkło, hartowane, ultra

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.