Jump to content

Czytnik Linii Papilarnych, wrażenia z działania oraz pytanie ogólne

Recommended Posts

Siemanko wszystkim czytającym. X Performance używam od pół roku, ale w codziennym użytkowaniu nie potrzebuję za specjalnie możliwości użytkowania czytnika, a poza tym jest on "średni". Tutaj chciałem poruszyć problem. Czytnik raz łapie a raz nie. Mogę dodać nawet 5 wzorów i personalizować niemal każde możliwe ułożenie palca, a i tak nie zawsze załapie to odblokowywanie. Jest to wkurzające bo taki czytnik w telefonie "premium" powinien raczej działać bez problemu, a tutaj jest kompletny random. Raz się odblokuje, a raz nie. Próbowałem na wiele sposobów, czubek palca, środek, bok, no wszystko i nadal problem występuje. Myślę że nie jest to problem oprogramowania gdyż miałem zarówno Marshmallow jak i Nougata, a ostatnio przymierzam się do Oreo. Istenieje jakiś sposób na kalibrację lub cokolwiek? 

No i drugie pytanko na szybko. Jeśli ustawię sobie blokadę czytnikiem to jest możliwość ustawienia apliakcji wykluczonych dla których blokada nie obowiązuje? Przykładowo, jadę autem, słucham muzyki i chcę odblokowac telefon dwuklikiem w środek (bo tak jest wygodniej), jest to wykonalne?

SONY XPERIA X PERFORMANCE || ACER NITRO 5 i7 16GB GTX1060 2x SSD |JBL XTREME || AKG K181 DJ UE

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .