Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Xperia L dotyk nie działa

xperia dotyk działa

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE x21

x21

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 1 postów
  • Telefon:Xperia L
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 20 styczeń 2018 - 13:17

Witam, mam następujący problem z telefon Xperia L. Mianowicie dotyk w ogóle nie reaguje. Najpierw opowiem jak do tego doszło . Telefon miał uszkodzone gniazdo micro usb, poszedł do serwisu , wymienili i działał przez jakiś czas, potem nagle umarł . Zero znaków życia. Poszedł do innego serwisu i tam stwierdzili, że nic nie da rady zrobić z telefonem gdyż jest zalany. Co najlepsze telefon nigdy mi się nie zalał . Otworzyłem telefon sam i to co ujrzałem to pełno ciemno brunatnej gęstej mazi, która po wytarciu w chusteczkę zostawiała zielony ślad. Nie wiem czy to może jakiś topnik z poprzedniego serwisowania gniazda? Tylko było tego naprawdę dużo. Wyczyściłem cały telefon dokładnie denaturatem bezbarwnym , pod blaszkami robiącymi za radiatorami włącznie. Złożyłem i telefon zaczął żyć. Gdy naładował się do 100 procent włączyłem go, wszystko działało , jednak niestety okazało się że dotyk nie działa. Dodam, że wcześniej problem z dotykiem nie występował (oczywiście nie licząc momentu kiedy telefon nie dawał w ogóle oznak życia) Ma ktoś pomysł co można z tym zrobić, co mogło się stać? Z góry dziękuje. Pozdrawiam. 

• 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xperia, dotyk, działa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.