Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Sony Xperia E4 Nie włącza się, nie ma żadnej reakcji po próbie włączenia lub po podłączeniu ładowarki

Xperia E4 nie włącza sie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE Milten

Milten

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 1 postów
  • Telefon:Xperia E4
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 11 luty 2018 - 21:18

Witam Wszystkich.

Sprawa wygląda następująco. Po powrocie z podróży moja Xperia E4 chodziła normalnie jak gdyby nigdy nic. Jednakże zapomniałem podłączyć ją na noc. Następnego dnia gdy podłączyłem ja do ładowarki na ekranie pojawił się standardowy widok gdy rozładowany smartfon zacznie się ładować czyli loga Sony i Xperii. Xperia musiała najwyraźniej się na tym widoku zaciąć bo wyświetlała to jakieś kilka minut. Podłączyłem ją na nowo do ładowarki i już nie dała znaku życia. Próby włączenia telefonu lub wciśnięciu przycisku OFF spełzły na niczym. Nawet długie ładowanie nic nie dało. Dioda świeci się gdy telefon jest podłączony. Zauważyłem jednak coś niepokojącego. Gdy parę razy odłączyłem kabel od telefonu dioda przez pewien czas się świeciła jakby się zacięła.Teraz już tego nie ma. Ładowarka (oczywiście oryginalna) po kilkunastu sekundach od podłączenia telefonu cicho piszczy (od nowości tak miała że gdy telefon nie był podłączony a ładowarka ciągle była w gniazdku a nie miała czego ładować to cicho piszczała i nie było z nią problemów) co wygląda na to jakby przez te parę sekund coś ładowała. Nie wiem co jest przyczyną tego stanu rzeczy i czy opłaca się to naprawiać.

PS.Z góry przepraszam za stworzenie tego tematu bo na pewno na forum były nie raz poruszane podobne tematy.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Xperia, E4, nie, włącza, sie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.