Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

[Gry/Apki] stare/niekompatybilne/ukryte/porty - czy jednak się da?

gryapki jednak

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1252
  • 10407 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Android R Developer Preview 2
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 05 kwiecień 2018 - 22:03

Cześć.

Czy jest jakaś możliwość zakupu takiej gry w google play? Typu Half Life 2 Episode Two, Tomb Raider 2013 itp? Wiem, że np Ultimate Chicken Horse też tanie nie jest. Jak już zakupię takową grę to jak ją odpalić?

Czy w ogóle istnieje możliwość odpalenia? OnePlus 5T czyli S835 Adreno 540 i 8GB RAM, Android 7.1.1/8.0.0/8.1.0. GLTools coś ktoś jakoś? Czy inne narzędzie? Konieczny wtedy pad do gierek, czy da się na ekranie dotykowym? Chętnie pograłbym sobie np w Tomb Raider 2013 na telefonie ale przyznam się. Ukradłem apk i obb (3.64gb obb i 86mb apk) ale licencja nieprawidłowa - sio z piractwem. Mogę spiracić gierkę na chwilę ale nie aż tak. Chętnie kupię jak będzie działa.

[ROOT[: MAGISK xmlpak działa ale nie dla Tomb Raider. Możecie kupić grę ale co z tego? Nie działa albo brak tekstur? Sprawdzałem tylko Ultimate Chicken Horse to nie dało się sterować a pada nie mam ale mogę kupić ;p. SuperSU - wgrajcie sobie folder permissions do /system/etc

Czy są jakieś magiczne ustawienia w GLTools do uruchomienia gierek? Jakaś metoda na oszukanie danej gry/apki, że niby mam kompatybilne urządzenie? Najbardziej zależy mi jednak na Tomb Raider 2013, Trine 2, HL Episode Two no i Ultimate Chicken Horse.

Dodam, że nielegalne działania typu patch licencji do tomb raider nie działa. Jak już za którymś razem bez patchy zatrybi apk licencja (nie wiem jak ale dwa razy tak miałem) to na danych się nie da, bo chyba chce coś pobrać i "czy chcesz włączyć dane" a w grze się nie da, bo jak? A przez WiFi jeszcze nie próbowałem ale z tego co wiem, to jeszcze czeka mnie 1.65gb pobierania. W sumie spoko ale zanim to ściągnę ;D.

Druga sprawa to czy da się zagrać jakoś w gry typu Assassin's Creed Altair's Chronicles? Czy port Return To Castle Wolfenstein da się jakoś ogarnąć w sensie odpalić? Odpaliłem, obb dobrzez zlinkowałem w apce ale problem jest taki, że nie wiem którym klawiszem odpalić start, bo niczego nie da się wcisnąć chyba. Ktos sprawdzał takie porty albo gry z Tegra Zone? Jakiś pro tip, żeby dało się grać? Kiedyś słyszałem mit, że odpalali HL Episode Two na Xperii Z2 ale jak to zrobili to nie wiem.

Użytkownik ch3mn3y edytował ten post 05 kwiecień 2018 - 22:30

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2099
  • 21160 postów
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Kernel:stock
  • Operator:Orange

Napisano 05 kwiecień 2018 - 22:31

Ustaw GLTools na Tegrę. 4 albo wyżej.

Choć ja próbowałem to były tylko czarne i ciemne tekstury, a więc nic nie było widać... Ale Borderlands się włączyło na Ultrze i to bez ścinek.

• 0

#3 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 10407 postów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 16:50

Do wszystkich tych apek potrzeba pada ;c szkoda. No i znalazłem port gothic 1 ale nie widać w ogóle klawiszy ;D.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#4 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• 21160 postów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 18:26

Dziwne, że gra na konsolę wymaga pada :P

• 0

#5 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 10407 postów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 18:45

No to dawać mnie pada, który będzie współpracować z androidem 71+ ;d. Chętnie sobie pogram ;p.

Ostatnio widziałem samsung apps czy jakoś tak - podobno podobne do gltools jeśli chodzi o funkcjonalność. Udało mi się oszukać ją, że niby mam Note 8 ale nie było frameworka i innych apek ;D.

• 0

#6 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 10407 postów

Napisano 18 listopad 2018 - 17:04

Odkopuję także ten temat gdyby ktoś czytał a nie wiedział. Niektóre niedostępne apki tzn np Half Life i te przeznaczone np tylko dla Nvidia tabletów, czy tam urządzeń z Tegrą to wystarczy Magisk i moduł xmlpak - jeśli nie możemy mieć magiska to bierzemy jakąś paczkę zip do wgrania przez recovery i tam wpychamy folder /system/etc z tej paczki xmlpak. Wgrywamy (ogarnięci będą wiedzieć jak to zrobić) i tadam. Bez recovery też można to zrobić ale podmiana 70 paru pliczków i ich uprawnień może zająć wbrew pozorom z pół godzinki ;D. Gry też się uruchamiają ale co z tego jak nie mam dobrego pada ;D.

• 0

#7 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• 21160 postów

Napisano 18 listopad 2018 - 17:10

Taki Half Life Ci normalnie się włącza z odpowiednimi teksturami? Pamiętam na ZU włączałem Borderlands i niestety wszystkie tekstury były czarne. A w Borderlands bym se pograł (padziki mam).

• 0

#8 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 10407 postów

Napisano 18 listopad 2018 - 17:27

Włącza się normalnie ale grać nie mogje. Ultimate Chicken Horse cudem udało mi się do menu wejść a dalej nie wiem jak grać. Mam jakiegoś pada steelseries na bt i jakąś klaiaturkę bezprzewodową z donglem usb ;p.

• 0

#9 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• 21160 postów

Napisano 18 listopad 2018 - 18:16

Przetestuję to. Pobieram (piracę) Borderlands 2 i będę testował na Mocute i iPEGA. Jak będzie działać to dziesiątego trzeba będzie trochę kaski wyłożyć. Ale 80 zł za grę na telefon troszkę boli :(

• 0

#10 OFFLINE Wladacid

Wladacid

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 9 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 11:18

Kobieto po pierwsze telefon służy do rozmów i dzwonienia zdaje sobie sprawę że obecne tel są lepsze niż mój pierwszy PC. Jeśli chodzi o gry to konsola najlepsza no a jeśli nie bo jesteś kobietą i nie posłuchasz faceta i będziesz nadal się upierać na gry na tel... Nie wiem jak w kwesti sprzętowej ale po pierwsze za gry się nie płaci to jest rozrywka.

Kup sobie grę nawet za 100 tyś zł i jest opcja w Google Play - zwrot kosztów...
Tylko że działa max do pół godziny i trzeba napisać powód, nie pamiętam dokładnie ale jest tego ograniczona ilość w danym czasie czyli na dobę np trzy. Żeby nie było że mam Ci dom wybudować za te sto tysięcy

Jak chcesz jakieś apki, bo przeczytałem że zbierasz czy coś tam... To mam kilka "Pro" tylko że jest mały problem... Jak Ty je chcesz skopiować do swojego tel to już musisz mnie nauczyć tego albo sama zrób, nie mam pojęcia na temat kopiowania apk

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

"Czy port Return To Castle Wolfenstein da się jakoś ogarnąć w sensie odpalić?" cyt.
Może mam na CD jeszcze.

Użytkownik Wladacid edytował ten post 24 marzec 2020 - 11:20

• 0

#11 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Autor tematu
  • 10407 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 12:05

Nie kobieto - to tylko awatar ;D

Ja już się bawiłem w to dawno temu, nie ma co odkopywać starego tematu. Grało się i dało się porobić jeszcze na androidzie 9.
  • 0

#12 OFFLINE Wladacid

Wladacid

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 9 postów

Napisano 31 marzec 2020 - 22:33

Wybacz z góry stwierdziłem płeć.
Właśnie chce się nauczyć tych starych technologi, czasu mi brakuje.
Odkopując znalazłem tu swoje stare konto w innych tematach

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gryapki, jednak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.