Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Rozruszajmy nasze forum

rozruszajmy nasze forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Rozruszajmy nasze forum (8 użytkowników oddało głos)

Jak powinny być rozmieszczone modele Xperii na stronie głównej?

1. Według alfabetu, czyli tak jak jest teraz (4 głosów [50.00%] - Zobacz)

Procent z głosów: 50.00%

2. Według daty wydania Xperii, czyli najnowsze na górze (1 głosów [12.50%] - Zobacz)

Procent z głosów: 12.50%

3. Według innego rozwiązania (3 głosów [37.50%] - Zobacz)

Procent z głosów: 37.50%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 628
  • 5219 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Oreo (8.0.0)
  • Rom:47.1.A.5.51
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 08 kwiecień 2018 - 10:50

Cześć :)

Popularność i szybkość wypowiedzi na Facebooku, a także powstawanie zaawansowanych smartfonów bez potrzeby ich modyfikowania, a przez to mniejsze zainteresowanie samymi modyfikacjami, sprawiła, że "życie" na naszym forum nieco osłabło. Są z nami przyjaciele, którzy odwiedzają nas od lat, jednak przydałoby się nieco bardziej rozruszać XperiaSite.pl. Stąd zakładam ten temat.

Chciałbym, abyście sami zasugerowali i dzielili się pomysłami, czego Wam brakuje, co by można było zmienić, dodać, ująć by, forum na tym zyskało. Jesteśmy otwarci na Wasze komentarze. 

Co od nas na ten moment?

Za około miesiąc obchodzimy siódme urodziny istnienia. Z tej okazji będziemy organizować konkurs, który być może zachęci Was do aktywności. Chcemy zaoferować Wam atrakcyjne nagrody, więc Wasze wskazówki w tym temacie, co by to miało być również są mile widziane. Dodatkowo, jako główny administrator zastanawiam się nad organizowaniem konkursów częściej, w których nagradzani byliby najbardziej aktywni lub/i zasługujący na to użytkownicy. Takim przykładowym konkursem mógłby być np. "użytkownik miesiąca". W ten sposób docenilibyśmy osoby, które wnoszą spory wkład w rozwój naszego forum. Niewykluczone, że przyciągnęłoby to również innych, którzy zostaliby na dłużej :)

Mamy również portal oraz mniejsze projekty jak wiki czy profile społecznościowe. W przypadku portalu na pewno będzie organizowany konkurs dla osób potrafiących napisać coś akceptowalnego, nagradzane będą pierwsze trzy miejsca. Chętnych do pisania i mających umiejętności do tego zawsze brakuje, więc w tym przypadku akurat wygrać cokolwiek będzie łatwo - przynajmniej na początku, dopóki chętnych nie przybędzie. Brakuje nam też osób do prowadzenia Instagramu oraz Twittera, więc niewykluczone, że coś z tym będziemy chcieli zrobić. 

Zapraszam wszystkich do konstruktywnej dyskusji, co jeszcze można zrobić, co sądzicie o obecnych pomysłach. To forum nie ma sensu bez Was, nie było nigdy prowadzone pod osiąganie zysków finansowych, Wasz głos tu się liczy. 

Dzięki!

Aktualizacja

Forumowicze!

W temacie padła sugestia, że być może lepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie działów Xperia na stronie głównej według daty wydania zamiast alfabetu jak do tej pory. Zdecydujcie sami, jak powinno być! Dołączam ankietę :) 

• 0

#2 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1181
  • 10025 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:HyPDragon OS
  • Kernel:iDragon 3GHz+ by iosEm3a

Napisano 08 kwiecień 2018 - 11:15

Ja mam propozycję bardziej do użytkowników niż do samego wprowadzenia na forum. Aby użytkownicy danych xperii wysilili się chociaż trochę i zrobili swoje własne romy choćby jako backup w TWRP. Zadanie jest proste.

1. Każdy kto ma Xperie (oryginalny soft, czy też custom) zrobił choćby proste modyfikacje typu większa głośność, wywalenie zbędnych apek (ale nie taki mocny debloat chyba, że chcecie). System będzie inaczej wyglądał i działał.

2. Jeśli potrafisz zrobić to jako paczka instalacyjna robisz to jako paczka instalacyjna. Jeśli nie, to backup w TWRP/CWM/Philz/Cannibal Recovery itd. Wybór należy do Ciebie autorze ROMu.

3. Pamiętaj, żeby wyczyścić swoje zalogowania z apek jeśli je zrobiłeś a jest to kopia recovery. Ewentualnei wyczyść partycję data, cache i dalvik cache przed zrobieniem kopii (upewnij się, że potem telefon się uruchomi)

Dodatkowo byłoby miło drodzy użytkownicy gdybyście chcieli robić jakieś małe modyfikacje tzn. Do dźwięku mogę dać podstawkę (uniwersalna od androida 4.0 wzwyż). Resztę dorobicie sami. Mogą to być inne mody. Chyba nikt tak mocno się nie obrazi gdyby np mod aparatu przerobić tzn zrobić jakiś mix kilku modów itd? Zawsze możecie napisać skąd braliście mody.

A co byśmy chcieli na forum? Ruch jest trochę mały, więc radio na stronie (nie marudzić, że możecie puszczać muzykę skądś tam) jest trochę słabym pomysłem ale kto wie... Ja bym chciał apkę Xperiasite (nie marudzić kurcze, że można wejść z przeglądarki albo tapatalk). Taka mobilna wersja stronki albo jakieś kafelki czy coś przekierowujące do konkretnych działów? Obsługa shoutboxa w tle np z okienkiem albo tylko na stronie głównej. 

Nie wiem co tu dać do pomysłów. Chyba mało tutaj programistów/modderów, więc trochę ciężko.

• 1

#3 OFFLINE realowiec98

realowiec98

Madridista

• Reputacja: 160
  • 1897 postów
  • Telefon:Xperia X Performance
  • Rom:stock
  • Kernel:stock modified

Napisano 08 kwiecień 2018 - 11:18

Ja na swoim przykładzie może powiem parę słów. Jak pewnie moderacja wie, jakieś 2-3 lata temu ostro się tutaj udzielałem. Teraz piszę jeden, dwa komentarze na miesiąc. Dlaczego? Po prostu znudziło mi się rozwiązywanie tych samych problemów. Nie chodzi mi o to że nie lubię pomagać, ale jeśli co chwilę ktoś pisze temat "telefon się nie uruchamia, co robić" to robi się to monotonne. W świecie modów też nie dzieje się nic specjalnego, wychodzą nowe androidy ale nie ma na nie nowych modów, jest ciągle to samo w odświeżonych wersjach. Obstawiam że jakieś 99% ludzi przychodzi tutaj ze sprecyzowanym problemem na który dostaje rzeczową odpowiedź i do widzenia. Przez te lata zauważyłem może +/- 30 osób które co jakiś czas się tutaj udzielają, a cała reszta robi tak jak napisałem wyżej. Myślę że ciężko jest tutaj coś sensownego proadzić bo to nie od nas w sumie zależy. 

A co do prowadzenia jakiś stronek to możecie brać mnie pod uwagę, może i na forum się specjalnie nie udzielam, ale na fb, ig i inne wchodzę kilkanaście razy dziennie :D

• 2

#4 OFFLINE Xeon1337

Xeon1337

Bywalec

• Reputacja: 6
  • 35 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium
  • Rom:Stock 8.0.0
  • Kernel:4.4.78-perf+

Napisano 08 kwiecień 2018 - 11:20

Szczerze to tutaj jest już wszystko i jedyne czego brakuje to tylko ludzi :/
Faktycznie czasy moderki sprzętu przeminęły i tego się nie ukryje. Jedyne co można zmienić, dodać, zmodernizować to same funkcjonowanie forum.
Zamiast tematów o ewentualnych modyfikacjach dodać poradniki - nawet te najprostsze z jakimiś sztuczkami, poradami np. jak zrobić fajne zdjęcie(lepsze aparaty i tutaj jest potencjał - mogę nawet pomóc, bo nie jest to trudne), dodać do sklepiku akcesoria dedykowane do telefonów, zacząć się ogłaszać/reklamować. Tego brakuje takiej swoistej reklamy.
Mało kto z posiadaczy Sony wie o tym forum no chyba że wpisze, a jeżeli gdzieś rzuci mu się to w oko to zapamięta i wejdzie tutaj z jakąś sprawą niż szukać gdzieś indziej.
Żeby ułatwić sprawę zarobkową forum można jakieś małe reklamy wstawić po boku, czy w jakimś innym nie przeszkadzającym miejscu i oczywiście takie zgodne z tematyką forum - to też będzie plus.
Można pokusić się o utworzenie reprezentacji na jakieś zloty, czy targi technologiczne, jak to zrobiło mgsm.pl, czy telepolis, a jeżeli latanie po targach będzie zbyt dużym wyzwaniem to robić więcej więcej testów, także tego samego sprzętu, ale po aktualizacji - w końcu to też ciekawi ludzi, czy jest lepiej, czy gorzej po.
Zmieńmy politykę XperiaSite i wrzućmy do tego koszyka także inne gadżety od Sony - zegarki, opaski, itd. Poszerzmy zakres tematów dla ludzi, którzy ich szukają, a przyjdą tutaj :)
Może warto też poszerzyć samą ekipę XperiaSite? Albo ją uaktualnić, czy obudzić, bo też za dużo się nie dzieje tutaj. :(

To takie moje przemyślenia ogólne

• 1

#5 OFFLINE pebe

pebe

Niejedno już umie

• Reputacja: 18
  • 73 postów
  • Telefon:Xperia X
  • Rom:34.4.A.2.118 (Customized DE)
  • Operator:Mobile Vikings

Napisano 08 kwiecień 2018 - 11:23

Dziwię się, że Sony nie ma do Was żadnych "interesów", bo promujecie ich smartfony "pro bono". Skoro temat konkursów się przewija, to aby przyciągnąć fanów Sony na Instagrama, 1 z konkursów może być właśnie na Instagramie. Należy dodać zdjęcie na wybrany wcześniej temat, ale jednym z warunków powinno być umieszczenie na nim Xperii (by był to konkurs dla posiadaczy tych urządzeń, a nie tylko tzw. łowców konkursów). Warto także promować konkursy na IG czy FB organizowane przez oficjalne kanały Sony. Nagrody wygrywają tam prawdziwe osoby  :wink:  Mnie osobiście udało się wygrać Xperię E4, Xperię X i Xperię XA1 Ultra, więc piszę z własnego doświadczenia.

Wątki na forum powinny być posegregowane albo według daty wydania urządzenia (najnowsze na górze), albo alfabetu. W tej chwili jest mały bałagan. Archiwum, które moim zdaniem powinno być na dole, jest prawie na samej górze a seria Xperia XZ2 jest gdzieś między XZ1 a Z2.

• 1

#6 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5219 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 12:28

Ja mam propozycję bardziej do użytkowników niż do samego wprowadzenia na forum. Aby użytkownicy danych xperii wysilili się chociaż trochę i zrobili swoje własne romy choćby jako backup w TWRP. Zadanie jest proste.

1. Każdy kto ma Xperie (oryginalny soft, czy też custom) zrobił choćby proste modyfikacje typu większa głośność, wywalenie zbędnych apek (ale nie taki mocny debloat chyba, że chcecie). System będzie inaczej wyglądał i działał.

2. Jeśli potrafisz zrobić to jako paczka instalacyjna robisz to jako paczka instalacyjna. Jeśli nie, to backup w TWRP/CWM/Philz/Cannibal Recovery itd. Wybór należy do Ciebie autorze ROMu.

3. Pamiętaj, żeby wyczyścić swoje zalogowania z apek jeśli je zrobiłeś a jest to kopia recovery. Ewentualnei wyczyść partycję data, cache i dalvik cache przed zrobieniem kopii (upewnij się, że potem telefon się uruchomi)

Dodatkowo byłoby miło drodzy użytkownicy gdybyście chcieli robić jakieś małe modyfikacje tzn. Do dźwięku mogę dać podstawkę (uniwersalna od androida 4.0 wzwyż). Resztę dorobicie sami. Mogą to być inne mody. Chyba nikt tak mocno się nie obrazi gdyby np mod aparatu przerobić tzn zrobić jakiś mix kilku modów itd? Zawsze możecie napisać skąd braliście mody.

A co byśmy chcieli na forum? Ruch jest trochę mały, więc radio na stronie (nie marudzić, że możecie puszczać muzykę skądś tam) jest trochę słabym pomysłem ale kto wie... Ja bym chciał apkę Xperiasite (nie marudzić kurcze, że można wejść z przeglądarki albo tapatalk). Taka mobilna wersja stronki albo jakieś kafelki czy coś przekierowujące do konkretnych działów? Obsługa shoutboxa w tle np z okienkiem albo tylko na stronie głównej. 

Nie wiem co tu dać do pomysłów. Chyba mało tutaj programistów/modderów, więc trochę ciężko.

Dziękuję za podzielenie się opinią. Mojżesz, myślę że patrzysz na to zbyt "specjalistycznie". Nie każdy będzie miał wiedzę, czas i chęci na rzeczy, które wymieniasz. Tego nie zmienisz. Ludzie będą w większości przypadków myśleć w pierwszej kolejności o sobie i to jest normalne. Chwała tym, którzy po wykonaniu modyfikacji na własną rękę napiszą jakiś poradnik dla innych. To jest cecha ludzi, którzy cenią sobie przywiązanie do danego miejsca, podoba im się coś i przeważnie chcą zostać na dłużej. Inna sprawa jest taka, że dzisiejszych czasach większość rzeczy musi być podane szybko i bez dużego zaangażowania, by było atrakcyjne. Coś na zasadzie schematu: mam problem->pytam->otrzymuje odpowiedz->rozwiązałem->zapominam. Tak działa np. Facebook.

Radio odpada. Każdy może sobie uruchomić własną muzykę, nie widzę potrzeby dodawania pluginu i ładowania dodatkowej treści na stronie. Aplikacja - pomysł dobry, ale wymagający funduszy i to sporych. Nikt nie napisze profesjonalnej aplikacji za trzycyfrową kwotę. Z resztą, jedynie co widzę to nasz czat byłoby fajnie móc obsłużyć w ten sposób. Przecież Tapatalk daje możliwości o których wspominasz. Tak więc wydaje mi się (pomijając obsługę czatu), że posiadanie takiej apki miałoby bardziej charakter promocyjny niż wynika z potrzeb użytkowników. Na przyszłość nie mówię jednak, że to zły pomysł.

Dodano: 08 kwiecień 2018 - 13:11

Ja na swoim przykładzie może powiem parę słów. Jak pewnie moderacja wie, jakieś 2-3 lata temu ostro się tutaj udzielałem. Teraz piszę jeden, dwa komentarze na miesiąc. Dlaczego? Po prostu znudziło mi się rozwiązywanie tych samych problemów. Nie chodzi mi o to że nie lubię pomagać, ale jeśli co chwilę ktoś pisze temat "telefon się nie uruchamia, co robić" to robi się to monotonne. W świecie modów też nie dzieje się nic specjalnego, wychodzą nowe androidy ale nie ma na nie nowych modów, jest ciągle to samo w odświeżonych wersjach. Obstawiam że jakieś 99% ludzi przychodzi tutaj ze sprecyzowanym problemem na który dostaje rzeczową odpowiedź i do widzenia. Przez te lata zauważyłem może +/- 30 osób które co jakiś czas się tutaj udzielają, a cała reszta robi tak jak napisałem wyżej. Myślę że ciężko jest tutaj coś sensownego proadzić bo to nie od nas w sumie zależy. 

A co do prowadzenia jakiś stronek to możecie brać mnie pod uwagę, może i na forum się specjalnie nie udzielam, ale na fb, ig i inne wchodzę kilkanaście razy dziennie :D

W pełni się z Tobą zgadzam. Szybkie smartfony->nie potrzeba modyfikacji->brak zainteresowania. Być może trzeba zmienić charakter forum, które kiedyś miało duży nacisk na modyfikacje i zmiany (ach, te czasy X8 czy NEO V). 

Dodano: 08 kwiecień 2018 - 13:18

Wątki na forum powinny być posegregowane albo według daty wydania urządzenia (najnowsze na górze), albo alfabetu. W tej chwili jest mały bałagan. Archiwum, które moim zdaniem powinno być na dole, jest prawie na samej górze a seria Xperia XZ2 jest gdzieś między XZ1 a Z2.

Są według alfabetu, uważasz, że lepiej byłoby według daty wydania?. Poza archiwum są urządzenia z ostatnich 5 lat. Starsze są w archiwum, które przeniosłem na sam dół - bardzo dobry pomysł. 

Dodano: 08 kwiecień 2018 - 13:28

@pebe, dodałem ankietę :)

• 0

#7 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• 10025 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 12:33

Uwaga! Nie odnoszę się krytycznie do żadnej wypowiedzi a jedynie piszę tak jak myślę. - Na wszelki wypadek, gdyby ktoś chciał się zdenerwować o coś.

Nie trzeba mieć szczególnej wiedzy. Jest sporo osób, które przyjdą po tutorial jak zrobić roota. Po zrobieniu roota można wgrać recovery a system sobie wyczyścić i wgrać jakiś gotowy mod. Dzięki temu ktoś kto nie potrafi robić romów zrobi go nieświadomie. Wystarczy tylko backup w TWRP i tadam. Mamy autora amatorskiego romu. No ale fakt, większość to egoiści. Nie dziwię się. Tylko spójrzcie. Nie umiem a trochę rzeczy zrobiłem dla publiczności. Stwierdziłem, że skoro ja mogę to komuś się może spodobać. Nie wiem ile tak naprawdę miałem pobrań na swoich rzeczach. Nawet jeśli było tyle pobrań ilu ludzi się wypowiedziało w komentarzach to co? Może kiedyś ktoś przyjdzie i będzie fanbojem tych prac a może nie. Ważne jest to, że ROM jest ZA DARMO. Obecnie każdy liczy na wszystko za darmo, więc skoro zrobiłem sobie gotowca, którego co chwilę przerabiam (tak samo jak gram w gry to co chwilę coś w nich zmieniam), to mogę sie tym podzielić. Gdybym za to zapłacił (prócz kosztów internetu i prądu) to mógłbym się tym nie podzielić. Zapłaciłem za telefon, więc dzielę się tym co mi na nim działa. Ktoś może to pobrać za darmo, udostępnić komuś ale ważne jest to, że aby z tego skorzystać trzeba zapłacić za coś, co to obsłuży. W tym przypadku mowa o telefonie (chyba, że ktoś dostanie za darmo albo ukradnie ale tego nie wliczam).

Co do radia - no właśnie o tym mówię. Wszystko co chciałbyś mieć na forum przecież można mieć gdzieś indziej. To przecież tak logiczne.

Apka - a gdyby tak zbudować coś prostego co tak naprawdę zajęłoby zapewne godzinę albo mniej, czy trochę więcej. Zawsze są zamienniki ale to przecież apki bankowe możesz zamienić z mobilną wersją strony. Apki forumowe jak ktoś ma tak samo.

Wspólne spotkanie na skype, czy tam ts? Odniosę się do tego - chętnie ale nie każdemu może pasować dana godzina. Mi np chyba pasuje bardziej skype i to chyba nie taką późną porą. 

Wspólne granie? Chętnie tylko na pc za bardzo nie pogram ze względu na parametry. Nie potrzebuję już komputerów do gier, aczkolwiek planuję kupić laptopa, który miałby swoją moc tak w razie W. Na telefonie? Można ale w co? 

Teraz każdy patrzy tylko na to, by jak najwięcej kasy zebrać, więc pomysł z konkursami może jest dobry ale jednorazowy. Dopóki będzie można coś wygrać to będzie pseudo ruch. Będą w tematach pisać komentarze, które już zostały napisane. Nie zaglądam w niczyje finanse ale chyba nie tędy droga no chyba, że... Sklep z akcesoriami do telefonów typu etui czy szkła. No nie wiem, jakieś kody rabatowe jak się uda do jakiś serwisów/sklepów? Nie mam pojęcia.

• 0

#8 OFFLINE Groygle

Groygle

Xperia Mate

• Reputacja: 96
  • 1203 postów
  • Android:Oreo (8.1)
  • Rom:Stock
  • Kernel:Stock
  • Operator:Orange

Napisano 12 kwiecień 2018 - 09:04

Mi się marzy, aby kiedyś powstała apka shoutboxa naszego forum na Androida  :biggrin: 
Wiem, że jest ten czat z tapatalka, ale tam raczej z aktywnością szału nie ma.
No, ale to raczej nie jest pomysł na rozruszanie forum  :blush: 
Chociaż apka samego forum z sb mogłaby zaciekawić ludzi. 
Padło tu kilka ciekawych pomysłów i ciężko na tę chwilę dodać mi coś więcej.
Reprezentacja naszego forum na różnych eventach brzmi świetnie chociaż pewnie byłoby to odrobinę problematyczne.
No, ale wyobraźcie sobie taką fotę ekipy forum z targów wrzuconą na facebooka czy insta.
W koszulkach xperiasite.pl  :biggrin: 
I wtedy fotki z takich eventów na insta, jakieś newsy z pierwszej ręki, wstępne recenzje.
Jak dla mnie byłoby to mega bo nie musielibyśmy łykać newsów z innych źródeł a sami byśmy je tworzyli z własnych doświadczeń  :wink: 
No, ale to raczej grubsza akcja i wymagałoby to dużo wkładu i poświęcenia.

Co do mojego pomysłu na rozruszanie forum.
W każdym dziale modelu mógłby być też temat z recenzją, aby taki świeży użytkownik nie musiał szperać po forum czy w Google.

• 1

#9 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5219 postów

Napisano 21 kwiecień 2018 - 23:30

Pany, a co byście chcieli ewentualnie wygrać w konkursie XperiaSite.pl? :) Mam kilka pomysłów, ale może ktoś podsunie coś nowego.

• 0

#10 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• 10025 postów

Napisano 22 kwiecień 2018 - 00:47

Mogę podrzucić "kilka" pomysłów na nagrody. Nie zaglądam w finanse a tylko napiszę co w sumie w jakimś konkursie chciałbym wygrać jedną z niżej wymienionych.

Zaczynamy: SmartWatch, SmartBand, podkładka pod myszkę, pad na bt jakiś taki fajny, myszka, plecak taki kurcze pojemny na jakieś 48cm wysokości a szerokości że 33 coś takiego z wieloma kieszeniami/przegródkami, klucz do jakiejś gry/programu albo wersja pudełkowa, niezły voucher na jeszcze nie wiem co, karta podarunkowa gdzieś tam, kubek (a co tam, chciałbym jeszcze jeden), głośnik bt (mam ale w sumie...), słuchawki (mam ale...), powerbank (chyba każdy już ma ale...), jakiś zestaw majstra serwisanta w sensie wkrętaki, zestaw czyszczący do matryc/ekranów... Figurka/figurki postaci z gry/filmu/książki.

Nic innego na ten moment nie przychodzi mi do głowy.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  • 1

#11 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2032
  • 20208 postów
  • Telefon:Xperia Z1
  • Rom:CarbonRom (cr-7.0)
  • Kernel:RZKernel (3.0)
  • Operator:Rebtel

Napisano 22 kwiecień 2018 - 10:22

Po części Mojzesz ma rację. Mogłyby być takie rzeczy związane z Sony, a przez to z forum.

Np.:

• Sony SmartWatch,
  • Sony SmartBand,
  • DualShock 3,
  • DualShock 4,
  • Voucher do Google Play (jest w ogóle coś takiego?),
  • pokrowce/szkła/folie, ale chyba tylko na świeższe modele,
  • głośniki i powerbanki Sony są trochę drogie...
  • może ładowarki/kabelki?
  • no i akcesoria forum też mają sens za dalsze miejsca lub coś

• 0

#12 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• 10025 postów

Napisano 22 kwiecień 2018 - 10:36

Voucher do Google Play (jest w ogóle coś takiego?),

Nie voucher a karta podarunkowa. Zarówno Xbox, PS, Steam, Google Play i inne typu na jakąś konkretną gierkę np LOL itd. Są takie rzeczy. 

• 0

#13 OFFLINE Groygle

Groygle

Xperia Mate

• Reputacja: 96
  • 1203 postów
  • Android:Oreo (8.1)
  • Operator:Orange

Napisano 23 kwiecień 2018 - 11:52

A może tak jeszcze bardziej forumowe nagrody?
Kubek XperiaSite.pl, koszulka Xperiasite.pl  :biggrin: 
Chociaż propozycja Mojzeszch3mn3y'ego wydaje się dużo bardziej atrakcyjna  :)

• 0

#14 OFFLINE Unbreakable

Unbreakable

Zapalony Xperianin

• Reputacja: 13
  • 129 postów

Napisano 26 październik 2018 - 16:33

Często w necie ktoś podaje link do jakiejś informacji na Portal Xperiasite albo pojawia się to w wynikach wyszukiwania.

Może jakaś reklama czy sugestie zachęcające do założenia konta na forum?

Ktoś podaje źródło newsa, wkleja link do portalu a tam jakiś spot w gifie czy coś gdzieś w połowie artykułu.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rozruszajmy, nasze, forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.