Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Problem z wgraniem nowego oprogramowania

flashtool

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE sofunkysoul

sofunkysoul

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 3 postów
  • Telefon:Xperia Z3 Compact
  • Android:Lollipop (5.1.1)
  • Rom:stock
  • Kernel:stock
  • Operator:Plush

Napisano 13 kwiecień 2018 - 11:47

Cześć wszystkim!

Od paru dni męczę się z moją Xperią z3 compact. Telefon sam się wyłącza i zazwyczaj nie chce się włączyć, jak już mi się to uda to tuż po uruchomieniu znowu się wyłącza.. zrobiłam naprawę oprogramowania w programie Xperia Companion, ale pomogło tylko na parę godzin i znowu to samo..

Szukałam rozwiązania tutaj na forum i ściągnęłam program flashtool, zainstalowałam wszystko jak trzeba (czyt. sterowniki), pobrałam wersję kitkat, przerzuciłam ją do firmwares i zaczęłam wgrywać nowe oprogramowanie, dodam że na ogół mam duży problem żeby podłączyć telefon do komputera, telefon jakby w ogóle nie reagował, dopiero po dłuższym czasie udaje mi się to zrobić.

Wszystko wydawało się, że jest okej do czasu wystąpienia 'erroru' we flashtool. Dlaczego tak się stało i co to może oznaczać?

Poniżej załączam zdjęcie.

Załączone pliki

• 0

#2 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1947
  • 19554 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix (5.8.4)
  • Kernel:Marrow Kernel (0.6 beta)
  • Operator:Virgin Mobile

Napisano 13 kwiecień 2018 - 11:57

Jaka wersja Flashtoola?

I spróbuj może ze innym softem - nowszym.

A oznaczać może zarówno problem ze sterownikiem, połączeniem (port USB komputera, kabelek, port microUSB telefonu), jak i z pamięcią urządzenia.

• 0

#3 OFFLINE sofunkysoul

sofunkysoul

Nowicjusz

• Autor tematu
  • 3 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 12:03

Flashtool 0.9.18.6

Port USB od komputera jest ok bo innych rzeczy mi nie rozłącza, kabelek też okej bo ładuje nim inne telefony, ewentualnie może coś być z wyjściem w Sony..

a jaki proponujesz nowszy soft?

• 0

#4 ONLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1947
  • 19554 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix (5.8.4)
  • Kernel:Marrow Kernel (0.6 beta)
  • Operator:Virgin Mobile

Napisano 13 kwiecień 2018 - 12:40

Nie ważne jaki, ale aby był inny niż 4.4.4 - 5.0.2, 5.1.1, czy 6.0.1, bez znaczenia. Drobne różnice mogą czynić cuda.

No i jeśli możesz to spróbuj z Flashtoolem 0.9.13.0 lub 0.9.14.0. Niby 0.9.18.6 nie powinien robić problemów z Z3, ale jednak tamte jakoś lepiej z nimi działają...

Download

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

• 0

#5 OFFLINE sofunkysoul

sofunkysoul

Nowicjusz

• Autor tematu
  • 3 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 13:11

Jeśli uda mi się w ogóle uruchomić i podłączyć tel do komputera to spróbuje jeszcze raz z nowym flashtoolem i softem, może da radę, ale marnie widzę wskrzeszenie mojej zetki..

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.