Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

xperia z5 bateria i wyświetlacz

xperia bateria wyświetlacz

1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE Filipsky123

Filipsky123

Coś tam skrobnął

• Reputacja: 0
  • 14 postów
  • Telefon:Xperia Z5
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:stock
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 06 maj 2018 - 07:43

pytanie do osób które miały styczność z xperią z5 czy tylko mi się wydaje czy w porównaniu z xperią z3 w z5 bateria krócej trzyma (wiem że pojemność jest mniejsza) 2. sprawa jeszcze jest taka czy tylko ja mam problemy z wyświetlaczem typu na białym tle ma takie jaśniejsze paski ale to tylko nie białym nie jest to zbyt uciążliwe ale nie powinno czegoś takiego być, w z3 też miałem coś w tym stylu ale to były dwie plamki a tu mam pasy do połowy ekranu miałem też xperie Z dość długo i czegoś tam takiego nie było

a od pewnego czasu mam wrażenie że wyświetlacz w z5 nie jest na maxa jasny lub sam sobie jasność zmienia (nie mam auto jasności)

dołączam zdjęcie wyświetlacza na białym tle nie widać tego tak dokładnie jak w rzeczywistości 

Załączone pliki

Użytkownik Filipsky123 edytował ten post 06 maj 2018 - 07:44

• 0

#2 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 694
  • 5668 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 06 maj 2018 - 07:58

Tak, Z5 gorzej spisuje się na baterii. Jest to potwierdzone info. Oczywiście wszystko zależy od użytkowania oraz stopnia wykorzystania baterii, ale generalnie na Z3 są lepsze osiągi.

Co do pasów, to jeżeli wyglądają one tak jak na zdjęciu to wygląda mi to na defekt wyświetlacza, który albo był docisniety za mocno albo wymieniany na klej.
Mam w domu Z5 od ponad 2 lat i nic takiego nie zaobserwowałem.
Jeżeli chodzi o jasność, to tutaj spostrzeżenia mogą być mocno subiektywne, każdy może oczekiwać innej jasności. Znasz historie tego telefonu? Może było cos w nim robione z tym ekranem i przy okazji z czujnikiem światła.
Wejdź jeszcze do menu serwisowego i sprawdź jego działanie.

Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xperia, bateria, wyświetlacz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.