Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Konkurs - siódme urodziny forum XperiaSite.pl

konkurs siódme urodziny forum xperiasitepl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 616
  • 5200 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Oreo (8.0.0)
  • Rom:47.1.A.5.51
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 12 maj 2018 - 09:00

:yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

To już siódmy rok, jak działamy w sieci z naszym forum :) Przez ten długi czas na pewno wiele się zmieniło, ale wciąż jesteśmy i staramy się tworzyć społeczność ludzi będących fanami marki Xperia. Jak co roku, podziękowania należą się wszystkim, którzy są aktywni i wspierają rozwój naszego serwisu.

Z okazji urodzin chcielibyśmy docenić przede wszystkim forumowiczów. Poświęcony czas oraz zaangażowanie, chęć dzielenia się swoją wiedzą, przemyśleniami na forum XperiaSite.pl są dla nas bardzo ważne. Bez tego, serwis nie miałby racji bytu. Dlatego tegoroczny konkurs z okazji urodzin skierowany jest tylko dla aktywnych użytkowników forum z minimalną liczbą postów w ilości 5

ZASADY

Poniżej przedstawiamy główne założenia konkursu. Pełny regulamin jest dołączony do tego postu, a także dostępny pod adresem 

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

. Przeczytaj go, by być pewnym/pewną, że możesz wziąć udział w konkursie.

Zadanie jest proste. Rozwiąż krzyżówkę, prześlij nam główne hasło oraz/i mniejsze hasła na adres konkurs@xperiasite.pl, a masz szansę wygrać jedną z trzech nagród!  :szok:

Załączony plik  7urodziny.jpg   50,22 KB   9 Ilość pobrań

1. Główną nagrodą w konkursie jest Smartband Talk SWR30 w kolorze białym wraz z dwoma paskami o różnych kolorach o rozmiarze L o wartości około 500 zł.

2. Drugą nagrodą w konkursie jest POWERBANK SONY CP-SC10 10000mAh w kolorze złotym o wartości około 300 zł.

3. Trzecią nagrodę stanowi karta upominkowa Google Play o wartości 50 zł. 

Zabawa konkursowa trwa od dnia 12 maja 2018 roku godzina 10:00 do 13 maja 2018 roku godzina 24:00. Nie wymagamy znajomości wszystkich haseł z krzyżówki, nie trzeba jej też drukować/skanować.

Powodzenia!  :wink:

ZADANIE KONKURSOWE

Rozwiąż krzyżówkę i odgadnij główne hasło (czerwone pola 1-9). Przesyłając odpowiedzi na mniejsze hasła (maks. 20) zwiększasz swoją szansę na wygraną. Odpowiedzi prześlij na adres konkurs@xperiasite.pl

zadanie_konkursowe.jpg

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU

Z przyjemnością informuję, że następujące osoby zostały laureatami w naszym konkursie:

I MIEJSCE

Smartband Talk SWR30

@Mojzesz 

II MIEJSCE

POWERBANK SONY CP-SC10 10000mAh w kolorze złotym

@DominQ 

III MIEJSCE

Karta upominkowa Google Play

@Groygle 

Zwycięzcom gratuluję i dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie :) Poziom był bardzo wysoki, mało kto nie przesłał pełnej krzyżówki. Dla formalności poniżej poprawnie rozwiązane zadanie konkursowe.

GŁÓWNE HASŁO: MOTION EYE

Załączony plik  klucz.png   354,22 KB   5 Ilość pobrań

Z laureatami będę się kontaktował poprzez wiadomość prywatną i/lub mailową. Cieszę się, że wygrali stali bywalcy forum.

Załączone pliki

• 2

#2 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1115
  • 9719 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Hatsune Miku One
  • Kernel:Shinigami

Napisano 12 maj 2018 - 09:21

Fajne, miałem okazję sprawdzić swoją wiedzę a bez rozwiązywania całej krzyżówki dosłownie dwa hasła były dla mnie lekko problemem. Które, to nie napiszę ale w jednym dwa hasła mi pasowały. Po rozwiązaniu konkursu albo jutro napiszę, które to były hasła i co myślałem.

• 0

#3 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5200 postów

Napisano 12 maj 2018 - 09:33

Proszę o nieprzekazywanie odpowiedzi do daty zakończenia konkursu, czyli do13 maja 2018 roku godzina 24:00 :) Poprawne wypełnioną krzyżówkę zamieszczę po tym terminie, więc będzie można sprawdzić. Cieszę się, że udało mi się znaleźć formę konkursu, która się spodobała. 

A jak nagrody?

• 0

#4 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• 9719 postów

Napisano 12 maj 2018 - 09:39

To nie podam odpowiedzi i nie podam pytanka z którym miałem problem ;p. Forma konkursu przyjazna chyba dla większości a nagrody - no jest o co powalczyć. Pierwsza nagroda motywująca do używania życia i smartfonu a nie tylko tego drugiego. Druga nagroda pokazana na obrazku to niezbędnik, więc każdemu się przyda. Trzecia nagroda to w sumie na gierki/apki będzie a warto czekać jeszcze na przeceny w storze i macie świetny zestaw a jak ktoś lubi np. Final Fantasy, to za taką kartę można kupić niemalże dwie ich gry na promocji, więc... Warto!

• 2

#5 OFFLINE Mateusz Kołodziejczyk

Mateusz Kołodziejczyk

Stały Bywalec

• Reputacja: 1
  • 48 postów
  • Telefon:Xperia X
  • Rom:stock
  • Operator:Orange

Napisano 12 maj 2018 - 10:25

Zgłoszenie wysłane. Odpowiedziałem na wszystkie oprócz jednego. Bardzo fajna krzyżówka  :biggrin:

• 1

#6 OFFLINE Groygle

Groygle

Xperia Mate

• Reputacja: 96
  • 1199 postów
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Stock
  • Kernel:Stock

Napisano 12 maj 2018 - 10:27

Świetna forma konkursu! Jestem naprawdę zadowolony  :) 
Wiele osób może tym samym sprawdzić swoją wiedzę na temat Sony nawet jeśli nie liczy na nagrody  :wink: 
Jeśli ktoś nie zna odpowiedzi zagląda do sieci i tym samym dowiaduje się nowych informacji.
Nagrody są naprawdę świetne.
Wyszukane zarówno dla osób, który nie są geekami elektroniki jaki i starych wyjadaczy.
Jednym słowem(no właściwie dwoma) świetna robota  :good2: 

• 1

#7 OFFLINE Fiksofaty

Fiksofaty

Zapalony Xperianin

• Reputacja: 2
  • 85 postów
  • Telefon:Xperia SP
  • Android:Lollipop (5.0.3)
  • Rom:Ressurection Remix 5.2.5

Napisano 12 maj 2018 - 12:28

Kto by się spodziewał, że będę miał tyle problemów z najprostszym pytaniem :D 

Tak długo zastanawiałem się nad tą współracą

Super krzyżówka! :D 

• 1

#8 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • 5200 postów

Napisano 14 maj 2018 - 12:43

Konkurs zakończony, wyniki w pierwszym poście.

Dominq - masz wyłączone wiadomości prywatne ;) Włącz je lub po odpisz na maila :)

• 0

#9 OFFLINE DominQ

DominQ

Lojalny użytkownik

• Reputacja: 32
  • 404 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium
  • Rom:47.1.A.12.145
  • Kernel:4.4.78-+
  • Operator:T-Mobile

Napisano 14 maj 2018 - 16:20

Konkurs zakończony, wyniki w pierwszym poście.

Dominq - masz wyłączone wiadomości prywatne ;) Włącz je lub po odpisz na maila :)

odpisałem :)

• 0

#10 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• 9719 postów

Napisano 14 maj 2018 - 18:00

Szczerze przyznam, że miałem tylko problem z pytaniem o ziomka, który pełni funkcję CEO.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  • 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: konkurs, siódme, urodziny, forum, xperiasitepl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.