Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Z3 dual D6633 nowa bateria - skąd

dual d6633 nowa bateria skąd

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE T-9

T-9

Coś tam skrobnął

• Reputacja: 0
  • 11 postów
  • Telefon:Xperia Z3 Dual
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 19 maj 2018 - 12:36

Witam

Moja z3 ma już trochę na karku - hmm... 3 rok? Oczywiście po gwarancji i bateria już szału nie robi, procenty lecą łeb na szyję przy intensywnym użytkowaniu więc myślałem o wymianie we własnymzakresie wg. waszego poradnika:

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

Rozbiórka nie będzie dla mnie problemem, rozbieram często laptopy, itp - tylko muszę załatwić coś cienkiego bo nic takiego nie mam, najwyżej kupię te kostkę gitarową, albo opening toola (mam takiego "lepika", może zda egzamin...). Ewentualnie nie będzie wodoszczelny po złożeniu ale pal to licho.

Pytanie jest - skąd zorganizować nową baterię?

Na allegro jest tego pełno zarówno po cenie mniejszej niż 10zł - (ciekawe co jest w środku :scratch_one-s_head: ) jak i takie po ~50zł i oczywiście wszystkie są "oryginalne", hehe...

Zależy mi na dobrej bo chyba nie dostanę "prawdziwie oryginalne by SONY". Ktoś ma doświadczenie i wymieniał u siebie no i skąd brał i jaką? A może gdzieś indziej zakupić, na jakieś stronie, czy coś podobnego..?

Użytkownik T-9 edytował ten post 19 maj 2018 - 12:50

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2103
  • 21161 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Kernel:stock
  • Operator:Orange

Napisano 19 maj 2018 - 13:15

Nowych już nie ma. "Nówki" z Allegro to zazwyczaj podróbki lub leżaki magazynowe, a te są gorsze od używanych.

Najlepsze chyba byłyby używki, ale to też nie do końca wiadomo w jakim stanie one są...

Ja bym celował jednak w leżaki - najłatwiej znaleźć, a może będą dobre. Jak np. te: 

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

• 0

#3 OFFLINE T-9

T-9

Coś tam skrobnął

• Autor tematu
  • Reputacja: 0
  • 11 postów
  • Telefon:Xperia Z3 Dual
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 24 sierpień 2018 - 22:05

Kupiłem te baterie pod koniec maja ale powiem szczerze to szału nie ma, trzyma hmm... mniej więcej tyle samo, może trochę więcej ...

Ale powstał nowy problem, ale to już na nowy temat.

• 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dual, d6633, nowa, bateria, skąd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.