Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Zawiesza się na logo SONY

zawiesza logo sony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Feen1992

Feen1992

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 1 postów
  • Telefon:Xperia M4 Aqua
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 23 maj 2018 - 12:00

Witam. Telefon zawieszał mi się przy włączaniu na białym tle z napisem Sony i dalej nie chciał się włączać. Więc spróbowałem pc sony companion ustawić go do zera, zrobiło wsyzstko do końca po czym odpaliłem ponownie i znów to samo, zawiesza się na napisie Sony. Poszedłem drugą metodą z waszego forum czyli flashtoolem, i całe wgrywanie niebrandowanego softu przebiegło pomyślnie, ale niestety dalej to samo tylko tym razem miga na białym tle sony po czym jak by się wyłącza i znów włącza się migający ekran sony na białym tle. Niech mi ktoś powie, czy to płyta padła czy coś źle robiłem? Dziękuję za pomoc.

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 1965
  • 19781 postów
  • Telefon:Xperia Z2
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:Resurrection Remix (5.8.5)
  • Kernel:Marrow Kernel (0.6 beta)
  • Operator:Virgin Mobile

Napisano 23 maj 2018 - 14:33

Jest problem z M4, gdzie zatrzymują się one na logu Sony. Może to być, a nawet na pewno jest, problem sprzętowy, ale jeśli nie jest tak bardzo źle, to istnieją sposoby, jak uruchomić telefon.

Jeden z nich przedstawiono na tym filmiku (jeden z nich):

Polega on na ściśnięciu telefonu na brzegach (nad i pod ekranem).

Drugi, podobno skuteczniejszy. polega na tym samym, ale ściskamy przód (ekran) i tył na wysokości loga NFC.

Oczywiście robimy to podczas uruchamiania. Niestety trzeba to robić ZA KAŻDYM RAZEM, gdy zrestartujemy urządzenie.

• 1

#3 OFFLINE rolkass

rolkass

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 2 postów
  • Telefon:Xperia M4 Aqua
  • Android:Nie podano

Napisano 01 wrzesień 2018 - 11:56

Polega on na ściśnięciu telefonu na brzegach (nad i pod ekranem).

Wow, dobre, grzebałem w anglo i polsko jezycznych forach, grzebałem flashtoolem, nic, ostatecznie na xperia companion przywracanie zakończyło się sukcesem, nadal nic, ciągłe resety i łapał dobrej temperatury na wysokości kamerki.. a tu trzeba było go złapać i wykręcić, dobry trik, dzięki. Ciekawe ile on jeszcze podziała i jak stabilnie... ;)

Telefon mam z odzysku, wziąłem jako złom, jako, że reanimacja trupów to jedno z mich hobby :P Polecacie wgrać na niego jakieś costumowy? najlepiej jakiś możliwie lekki dla słuchawki.

• 0

#4 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1161
  • 9899 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:P (9.0)
  • Rom:PPR1.180610.011
  • Kernel:DarkMatter v0.7

Napisano 01 wrzesień 2018 - 13:43

To chyba na M4 nie ma nic stabilnego jak widzę, więc nie opłaca się customów. Wywal zbędne apki i po krzyku.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zawiesza, logo, sony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.