Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Xperia Z1 - Ciągłe restarty, nie potrafi się włączyć

xperia ciągłe restarty potrafi włączyć

1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE arcz8

arcz8

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 3 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Operator:nju mobile

Napisano 28 sierpień 2018 - 11:53

Witam,

Problem z Xperia Z1.

Opiszę pokrótce co się dzieje, co zauważyłem itp...

A więc na początku zaczęło się od tego, że korzystając z telefonu co chwilę wyskakiwał komunikat o zatrzymaniu aplikacji przeróżnych i się resetował. Po tym telefon leżał z rok w biurku. Dokładnie cztery dni temu ponownie go włączyłem nic się nie działo zrobiłem przywrócenie do stanu fabrycznego zainstalowałem co trzeba w telefonie codziennego użytku i pracował normalnie przez dwa dni. Potem zaczęło się od pojedynczych resetów i też właśnie wyskakiwały komunikaty o zatrzymaniu aplikacji. Teraz nie potrafi się włączyć na dłuższy czas tzn. po chwili się wyłącza i nie można go w ogóle włączyć, dopiero po podłączeniu ładowarki zaświeca się czerwona dioda po czym zaświeca się logo sony xperia itp i wreszcie pokazuje stan baterii - i tutaj jest istna sinusoida procentów. Raz pokazuje 0% potem 49%, 60%, 82% itd...

No dobra więc odpalamy telefon - włącza się bezproblemowo i działa w miarę normalnie. Dziwne jest to, że włączając go miał te np.82% a zaraz się zmienia na np. na 100%. Czasami się wyłącza i jest tak samo jak opisywałem wyżej. Jak się go wypnie z ładowarki to po dwóch sekundach się automatycznie wyłącza. Wygląda to jakby bateria już nie dawała rady.

Ktoś się może spotkał z takim problemem?

• 0

#2 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1314
  • 10599 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:AOSP
  • Kernel:Stock
  • Operator:Play

Napisano 28 sierpień 2018 - 17:03

Tak. Bateria.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xperia, ciągłe, restarty, potrafi, włączyć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.