Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

regulacja głośności przenośny głośnik bluetooth

regulacja głośności przenośny głośnik bluetooth

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE mmtnt

mmtnt

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 3 postów
  • Telefon:Xperia XA1
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 04 wrzesień 2018 - 19:17

Witam.

chciałbym mieć możliwość podwójnej regulacji głośności sparowanego głośnika bluetooth (np, przy głośności ustawionej na telefonie na 50% skalować/zmieniać ją przyciskami na głośniku, bez zmiany wartości ustawionej w telefonie i odwrotnie). obecnie w każdym głośniku jaki sparowałem (jbl flip3, sony srx 10) po ustawieniu w telefonie 50% głośności, podczas zmiany z poziomu głośnika operuję/steruję głośnością ustawioną na telefonie.

Czy jest to możliwe bez zbytniej ingerencji w soft telefonu?

Pzdr

• 0

#2 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1289
  • 10508 postów
  • Telefon:Inny
  • Rom:Android R beta 1
  • Kernel:Stock

Napisano 04 wrzesień 2018 - 20:18

A masz może w ustawieniach dźwięku tego typu ustawienia albo w opcjach programisty?
Jak nie to to oprogramowanie (może być tak, że każde dla tego modelu) nie pozwoli na oddzielenie głośności w niektórych głośnikach bt.b8cf2e69a1021425482d51a0121bd4d5.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 OFFLINE mmtnt

mmtnt

Nowicjusz

• Autor tematu
  • 3 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 21:53

Racja, zapewne włączenie opcji "wyłącz głośność bezwzględną" w opcjach programistycznych by pomogło, lecz niestety nie mam (nie mogę zlokalizować nawet opcji programistycznych) takiej opcji w mojej xa1, co ciekawe nie mogę też znaleźć takiej opcji w moim nexusie 7 - są opcje programistyczne ale nie ma takich ustawień a tam jest przecież goły android (pewnie za stara wersja - 6.0.1). Być może jak telefon ma więcej poziomów głośności, to wtedy nie ma problemu. A jak ma 15 poziomów, to przeskoki jak dla mnie są bardzo duże, szczególnie gdy chcę cicho posłuchać muzy w nocy. 

Dzięki za pomoc.

Chyba muszę się przyzwyczaić.

• 0

#4 ONLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1289
  • 10508 postów
  • Telefon:Inny
  • Rom:Android R beta 1
  • Kernel:Stock

Napisano 05 wrzesień 2018 - 03:52

Opcje programisty dostępne są po kliknięciu 7 razy w numer kompilacji ;). Owa opcja z głośnością bezwzględną może być dostępna dopiero od wersji Oreo albo conajmniej Nougata. Tego nie jestem pewien.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  • 1

#5 OFFLINE mmtnt

mmtnt

Nowicjusz

• Autor tematu
  • 3 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 06:44

<p>Mojżesz,&nbsp;</p>
<p>Pomogło. 7 kliknięć i znalazłem.</p>
<p>Wielkie dzięki.&nbsp;</p>
<p>Pzdr</p>
  • 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: regulacja, głośności, przenośny, głośnik, bluetooth

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.