Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Huawei P9 lite mini - brak powiadomienia o połączeniu

huawei lite mini brak powiadomienia połączeniu

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Skayova

Skayova

Bywalec

• Reputacja: 0
  • 31 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:10
  • Operator:Orange

Napisano 14 wrzesień 2018 - 13:55

Witam, witam, tak jak w temacie, podczas rozmowy nie przychodzi żadne powiadomienie, że ktoś dzwonił. Powiadomienia są włączone, nie ma trybu "nie przeszkadzać", ale za nic nie chce przyjść, że ktoś dzwonił. Już ja dzwoniłam na ten telefon i prosiłam kolegę, żeby zadzwonił, bo coś tam przestawiłam, ale nadal nie przychodzi. :(

Android 7.0

EMUI 5.1.2

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2102
  • 21161 postów
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Kernel:stock

Napisano 14 wrzesień 2018 - 17:47

Ale połączenia normalnie dochodzą, czy całkowicie nic nie ma, że ktoś dzwonił? W taki wypadku możliwe, że wymiana karty SIM będzie potrzebna.

Jednak jeśli są to tylko powiadomienia to może Ustawienia -> Zaawansowane ustawienia -> Zarządzanie baterią -> Chronione aplikacje i sprawdź, czy ta aplikacja jest chroniona (albo nie, bo nie jestem pewien, czy lepiej, aby była, czy nie, chyba nie).

• 0

#3 OFFLINE Skayova

Skayova

Bywalec

• Autor tematu
  • Reputacja: 0
  • 31 postów
  • Android:10

Napisano 16 wrzesień 2018 - 20:42

Próbowałam już, dalej nic, prawdopodobnie będzie (o ile już nie jest, nie mój telefon) włączona poczta głosowa, więc problem się rozwiąże. Temat do zamknięcia.

• 0

#4 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2102
  • 21161 postów
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Kernel:stock

Napisano 17 wrzesień 2018 - 21:08

Możliwe, że jedynie reflash softu coś pomoże. Albo jakaś kolejna aktualizacja, ale Google nic o tym nie wie, więc nie jest to jakiś ogólny błąd.

• 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: huawei, lite, mini, brak, powiadomienia, połączeniu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.