Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   
Zdjęcie

XA3 Compact pojawi się w przyszłym roku?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Portal XperiaSite.pl

Portal XperiaSite.pl

Ostatni poziom wtajemniczenia

• Reputacja: 22
  • 1620 postów
  • Telefon:Xperia X8
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 18 wrzesień 2018 - 18:41

XA3 Compact

Nie jest to niemożliwe. Compact ze średniej półki już raz się przecież pojawił – wraz z początkami serii X.

Rok później, możliwe, że ze względu na XA3 Compact

Tłumaczenie Google Translate jest trochę słabe. Dokładne znaczenie to: „Nie wiem, czy w przyszłym roku pojawi się model kompaktowy, ale w Japonii dostępny może być limitowany dla sieci NTT DoCoMo model o małym ekranie i SDM 6XX.”

Wskazuje to jednak na możliwość poszerzenia serii XA. Na chwilę obecną mamy wariant podstawowy (XA), „phablet” (XA Ultra) oraz ten mocniejszy (XA Plus). Może w przyszłym roku do tego dojdzie jeszcze XA Compact?

XA3 Compact – trochę dziwnie to brzmi, ale to kwestia przyzwyczajenia. Teoretycznie nazwy nie znamy, ale ostatnie ruchy Sony przyzwyczaiły nas do trzech linii Xperii – L, XA oraz XZ. A która jest średnią półką to chyba wiadomo? Jednakże przywrócenie serii X (cóż, X1 i X2 już nam przeszły) także jest możliwe, ale nie dajemy na to wielkiej szansy – ich miejsce zajęły modele XA.

Wydanie modelu dla osób wymagających mniejszego ekranu, a przy tym czegoś bardziej przemawiającego do portfela to nie głupi ruch. Jednak limitowanie tego do jednego kraju? To już brzmi gorzej. Jednocześnie wpis nie informuje dokładnie o tym, że model będzie limitowany tylko dla Japończyków, a o jego limitowaniu do jednego operatora w samej Japonii.

Też uważacie, że taki model ma sens? Zastanowilibyście się nad nim (patrząc na rozmiar, nie na cenę)? Jak myślicie, jak powinien wyglądał ten telefon? 4,7″? 5″? OLED?
Wiemy, sporo pytań… ;)

Źródło:

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

Powyższa treść jest automatycznie importowana i może odbiegać swoim układem od oryginału. Kliknij

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

by zobaczyć wpis bezpośrednio na portalu!
  • 0

#2 OFFLINE uremytoy

uremytoy

Mod emeryt

• Reputacja: 46
  • 2196 postów
  • Telefon:Xperia Z5 Compact
  • Android:Nougat (7.1.2)
  • Rom:LOS 14.1
  • Kernel:z romu
  • Operator:Play

Napisano 19 wrzesień 2018 - 10:20

Jeśli dobrze pamiętam to seria X miała być seria przejściową pomiędzy nowa generacja czy coś w tym stylu dlatego nie pojawiła się nowa wersja. W sumie fajnie by było gdyby Sony zrobiło xa3, jeszcze gdyby wycenili ja dobrze i nie była na mediateku tylko na Snapdragonie mogłaby się dobrze sprzedać

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2006
  • 20039 postów
  • Telefon:Xperia Z1
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:CarbonRom (cr-7.0)
  • Kernel:RZKernel (3.0)
  • Operator:Rebtel

Napisano 19 wrzesień 2018 - 17:51

A to mnie to ominęło. Zawsze myślałem, że chodziło właśnie o problem dublowania urządzeń - X1, X2, X5 (Arc), X8, czy X10 już były, a więc musieliby dodać jakieś "201X", "2", "II", czy ".2" (ala Nokia), aby je rozrużnić. Ale Twoje rozumowanie też ma, nawet większy, sens.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.