Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Z3 poza zasięgiem sieci mimo ikonki że zasięg jest

poza zasięgiem sieci mimo ikonki zasięg jest

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE spaluchwp

spaluchwp

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 3 postów
  • Telefon:Xperia Z3
  • Android:Marshmallow (6.0.1)
  • Rom:stock
  • Kernel:stock
  • Operator:Orange

Napisano 09 październik 2018 - 12:02

Witam,

Tak więc:

- Po restarcie wszystko działa, można dzwonić i odbierać połączenia bez zarzutu do jakiegoś czasu ( raczej nie ma wpływu wygaszacz ekranu, zmiany preferencji sieci, instalowanie aplikacji, itd. )

- Nagle nie można się połączyć z telefonem a przy próbie dodzwonienia się do kogoś wybiera numer po czym go rozłącza nie działa też sieć komórkowa (internet)

- Ikonka systemowa zasięgu ciągle mówi że zasięg jest, nawet co jakiś czas zapali się ikonka wysyłania i odbierania danych, ale telefon nie działa, do momentu restartu telefonu gdzie wracamy do początku czyli jakiś czas działa po czym znowu ten sam problem.

- wymieniłem już kartę sim na nową ( orange ) a nadmienię że ta sama karta sim na innym telefonie działa bez zarzutu.

- Zrobiłem resetowanie fabrycznych ustawień dalej to samo

Telefon przestał działać z dnia na dzień a raczej z nocy na rano kiedy to już nie mogłem wykonać połączeń

Co może być przyczyną, jakie kroki podjąć żeby telefon naprawić.

• 0

#2 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1176
  • 9984 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:Open Beta 5
  • Kernel:ElementalX-OP6 3.01
  • Operator:Play

Napisano 09 październik 2018 - 12:20

Soft fkashtoolem z zaznaczonymi wszystkimi wipe. Flashtool gora 0.9.19.10 a najlepiej 0.9.18.6 jeśli chodzi o Z3.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: poza, zasięgiem, sieci, mimo, ikonki, zasięg, jest

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.