Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Opinie na temat Xperia XZ3

Wrażenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE piotrzet

piotrzet

Zapalony Xperianin

• Reputacja: 17
  • 113 postów
  • Telefon:Xperia XZ3
  • Android:Pie (9.0)
  • Operator:T-Mobile

Napisano 22 marzec 2019 - 09:38

Chyba w takim razie czas udać się do laryngologa. Głośniki są tak samo głośne jak u konkurencji, a tam nikt nie narzeka że są za ciche. Wniosek jest jeden ;)

• 0

#22 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 644
  • 5339 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 22 marzec 2019 - 16:50

Piotr, myślę że to zbyt śmiałe stwierdzenie. Trochę racji w tym jest, w końcu trawa u sąsiada zawsze jest bardziej zielona. Wszystkich smartfonów konkurencji jednak nie porównał chyba nikt z XZ3 pod tym kątem :D

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#23 OFFLINE piotrzet

piotrzet

Zapalony Xperianin

• 113 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 19:47

Znasz taki portal gsmarena? Tam wszystkie które testują można porównać. I w baterii, i w aparacie i w głośności. Co więcej to jest najbardziej wiarygodny test, bo zawsze na każdym telefonie przeprowadzany jest tak samo.

• 0

#24 OFFLINE Piotr Mitpio

Piotr Mitpio

Nowicjusz

• Reputacja: 1
  • 7 postów
  • Telefon:Xperia XZ
  • Android:Nougat (7.1.1)

Napisano 22 marzec 2019 - 22:30

Porównajcie sobie model lg g7 Thinq z xz3 w lg zawsze dźwięk był większy jeżeli tego nie słyszycie to ręce opadają

Wysłane z mojego H9436 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#25 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• 5339 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 22:47

@piotrzet, znam :) Dobry portal i źródło. Ale wiem też, że takie testy porównawcze mają sens, gdy są robione w tych samych warunkach i na aktualnym w danym momencie oprogramowaniu urzadzenia. Urządzenie pomiarowe zawsze ma jakiś błąd pomiarowy, nie znana jest nawet klasa jego dokładności ani sposób przeprowadzenia pomiarów. Przynajmniej ja nie znalazłem takich informacji na gsmarena. Tyle, że wierzymy im na słowo, że robią jak trzeba. Nawet ten serwisa ma notkę, że nie gwarantuję 100% prawdziwości tych danych.

Dodano: 22 marzec 2019 - 22:47

Co do tego LG - nie kłócę się, może tak być :) Kwestia tylko tego po co komu taki głośny dźwięk w telefonie. To nie jest urządzenia do robienia dyskotek :clap::clap:

• 0

#26 OFFLINE piotrzet

piotrzet

Zapalony Xperianin

• 113 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 04:55

@juggler

Ale ja nie piszę, że jest w 100% wiarygodny test. Ale mniej więcej daje pogląd na sytuację i widać, że XZ3 od konkurencji nie odstaje. 

• 1

#27 OFFLINE Piotr Mitpio

Piotr Mitpio

Nowicjusz

• Reputacja: 1
  • 7 postów
  • Telefon:Xperia XZ
  • Android:Nougat (7.1.1)

Napisano 24 marzec 2019 - 11:25

@piotrzet, znam :) Dobry portal i źródło. Ale wiem też, że takie testy porównawcze mają sens, gdy są robione w tych samych warunkach i na aktualnym w danym momencie oprogramowaniu urzadzenia. Urządzenie pomiarowe zawsze ma jakiś błąd pomiarowy, nie znana jest nawet klasa jego dokładności ani sposób przeprowadzenia pomiarów. Przynajmniej ja nie znalazłem takich informacji na gsmarena. Tyle, że wierzymy im na słowo, że robią jak trzeba. Nawet ten serwisa ma notkę, że nie gwarantuję 100% prawdziwości tych danych.

Dodano: 22 marzec 2019 - 22:47

Co do tego LG - nie kłócę się, może tak być :) Kwestia tylko tego po co komu taki głośny dźwięk w telefonie. To nie jest urządzenia do robienia dyskotek :clap::clap:

Jak pracujesz w środowisku głośnym to jest potrzebny

Wysłane z mojego H9436 przy użyciu Tapatalka
  • 1

#28 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• 5339 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 21:51

W sumie o tym nie pomyślałem. Racja.

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wrażenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.