Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Apka zmieniająca treść

apka zmieniająca treść

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE Skayova

Skayova

Zaczyna się uczyć

• Reputacja: 0
  • 23 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Oreo (8.1)
  • Operator:Orange

Napisano 05 grudzień 2018 - 17:55

Witam, witam, nie wiem co wpisać w tytule, bo jak nie wpiszę to i tak źle.

Szukam apki podobnej do takiej jak "Sejf" (czy tam "Pamięć kodów", nie pamiętam) z SE k770i. Ustawiało się hasło i można było sobie zapisać coś w tytule a drugie okienko było od treści jaka ma być chroniona (lub na odwrót). Jak wpisałam złe hasło to i tak dawał mi dostęp do moich zapisanych tam rzeczy, ale wyglądało to tak:

Tytuł: Hasło do czegoś

Treść: QwErTy (gdzie po wpisaniu dobrego hasła pokazywało się to co naprawdę wpisałam, np. 1234)

Można znaleźć coś podobnego w Google Play? Czy muszę przyzwyczajać się do tego co mam na telefonie lub ściągnąć coś co tylko zakłada na daną rzecz hasło?

Ps. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne, jak nie to wygrzebię telefon i dam zdjęcia o co mi chodzi.

• 0

#2 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1181
  • 10022 postów
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:HyPDragon OS
  • Kernel:iDragon 3GHz+ by iosEm3a
  • Operator:Play

Napisano 05 grudzień 2018 - 20:15

No tak średnio wiadomo o co chodzi. Chcesz widzieć treść tego co masz na hasło w drugim okienku ale nie chcesz widzieć? Nie rozumiem fenomenu hasła w tej sytuacji, skoro widać treść ale nie widać. To o co chodzi dokładnie? Przed wpisaniem hasła co widać?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 OFFLINE Skayova

Skayova

Zaczyna się uczyć

• Autor tematu
  • Reputacja: 0
  • 23 postów
  • Android:Oreo (8.1)
  • Operator:Orange

Napisano 05 grudzień 2018 - 20:27

Nie umiem opisywać, np. Tytuł: Hasło do czegoś Hasło: 1234 - to się pokazuje jak wpisze dobre hasło, jak wpiszę złe hasło pokazuje się coś takiego: Tytuł: Hasło do czegoś Hasło:QweRty

Po wpisaniu złego hasła podmienia treść na losowe litery, cyfry i chyba symbole. Jak nie zapomnę to dodam zdjęcie później jak to wygląda na telefonie.

• 0

#4 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1181
  • 10022 postów
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:HyPDragon OS
  • Kernel:iDragon 3GHz+ by iosEm3a
  • Operator:Play

Napisano 06 grudzień 2018 - 02:11

Co do zmiany treści przy błędnie wpisanym haśle to nie wiem ale tak to są notatniki na hasło. W sklepie play trochę ich jest.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: apka, zmieniająca, treść

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.