Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Xperia M4 Bootloop

xperia bootloop

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE boxumaster

boxumaster

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 4 postów
  • Telefon:Xperia M4 Aqua
  • Android:Nie podano
  • Operator:Play

Napisano 31 styczeń 2019 - 01:40

Witam. Posiadam Sony Xperia M4 Aqua E2303. Odblokowałem Bootloader, wgrałem TWRP, Roota SuperSU i Czysty ROM 5.0.1. Telefon miesiąc działał bezproblemowo jednak dziś po podłączeniu do ładowarki telefon sam się wyłączył i złapał Bootloopa czyli zawiesił się na logu Sony i ciągle się resetuje. Wszedłem do Recovery TWRP i najpierw spróbowałem wyczyścić Cache i Dalvik Cache. Nie pomogło. Potem spróbowałem wgrać flashtoolem czysty ROM ten sam. Również nie pomogło, straciłem tylko TWRP a telefon nadal się resetuje na logu SONY. Spróbowałem wgrać ROM programem EMMA, to samo, również nie pomogło. Czym może być to spowodowane? Na forum znalazłem informację żeby ściskał tył i przód telefonu, ścisnąłem i telefon przeszedł do niebieskiego ekranu z falami jednak gdy przestałem naciskać telefon się zresetował i nadal jest Bootloop. Jak to naprawić? Z góry dzięki za pomoc  :)

• 0

#2 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1203
  • 10151 postów
  • Telefon:Inny
  • Rom:Android Q Public Beta 2
  • Kernel:Stock

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:29

Tyle tematów a tu dalej to samo. Lepie zmień telefon, bo jak już zacznie łapać bootloopa ta M4A to ratunek może być tylko chwilowy poprzez właśnie ściskanie tyłu.

• 0

#3 OFFLINE boxumaster

boxumaster

Nowicjusz

• Autor tematu
  • Reputacja: 0
  • 4 postów
  • Telefon:Xperia M4 Aqua

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:53

Tyle tematów a tu dalej to samo. Lepie zmień telefon, bo jak już zacznie łapać bootloopa ta M4A to ratunek może być tylko chwilowy poprzez właśnie ściskanie tyłu.

Dzięki za odpowiedź. Zdjąłem tylną część telefonu i okazało się że uszkodzona jet tasiemka od akumulatora. Jak dociskam taśmę w miejscu w którym jest wpięta do płyty głównej to telefon się uruchamia. Skoro nie ma dla niego ratunku to zmienię telefon. Dzięki wielkie za pomoc  :)

• 0

#4 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1203
  • 10151 postów
  • Telefon:Inny
  • Rom:Android Q Public Beta 2
  • Kernel:Stock

Napisano 31 styczeń 2019 - 13:19

A spróbuj generalnie tę tasiemke jakoś przy... No przymocować albo baterię wymienić? Choć trochę lipa, bo M4A miała takie fazy i tematów trochę o tym powinno się znaleźć na forum. A to bootloop a to zamula strasznie. Jeżeli jednak tylko ta tasiemka jest winowajcą to spróbuj to zrobić, bądź wymienić baterię. Zawsze to mniejszy koszt niż telefon.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xperia, bootloop

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.