Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Wsparcie Xperii poza XDA ...

wsparcie xperii poza

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE MAREK10747

MAREK10747

Zapalony Xperianin

• Reputacja: 7
  • 75 postów
  • Telefon:Xperia XA1
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:HALF GSI
  • Kernel:CROSS V6
  • Operator:Premium Mobile

Napisano 15 luty 2019 - 14:03

Siemka . Zacząłem niedawno wsparcie nowych urządzeń na które niema romów ani roota :D Szukam osób do deweloperki z mną chcących i mających ochotę coś zrobić . Mile widziane są osoby , które mają telefony SONY i wyłącznie SONY gdyż trzeba mi osoby które mają najnowsze telefony , ale na XDA niema ani roota ani romu ani totalnie nic !! Po co to pisze ???? Po to , że chce dodać kernele itp do np. XZ3 itd. szukam też pomocy w stylu osób które wiedzą jak zrobić kopię kernela , default propa itd bo będę robił boot.img , system od razu prerootowany . Obecnie zrobiłem fajne systemy pod XA1 a chce się rozszerzyć na inne urządzenie . Moje demo na XDA

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

Proszę mnie nie banować i nie robić z mnie żartów , bo akurat nie żartuje a trzeba mi pomocy !! . Kto ma w/w modele bez wsparcia na XDA zapraszam do mnie

Treść ukryta. Proszę Zaloguj się lub Zarejestruj by zobaczyć zawartość.

i na priv , bo chce pliki mieć wrzucane na grupe na fb by nie robić syfu np. tu lub na privie . Pozdrawiam .

• 1

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wsparcie, xperii, poza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.