Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

brak dzwięku przychodzącego połączenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE msg7

msg7

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 7 postów
  • Telefon:Xperia XZ2 Compact
  • Android:Oreo (8.0.0)
  • Operator:Play

Napisano 01 kwiecień 2019 - 17:03

dzień dobry,

Bardzo proszę o radę. Otóż od miesiąca borykam się z następującym problemem.  gdy ktos do mnie dzwoni to telefon tylko wibruje i nie dzwoni, tak samo sms - sa tylko wibrację. Wszystko ustawione jak trzeba. Nie wiem może to wina najnowszej aktualizacji? Dzisiaj wyczaiłem że gdy telefon jest włączony tzn gdy po prostu świeci się ekran  i ktoś zadzwoni to wtedy działa dzwonek połączenia przychodzącego, tak samo smsa. Ale nie ma ich w dalszym ciągu gdy telefon jest z wyłączonym ekranem (czyli przez większość czasu). 

Może macie jakies pomysły? restart czasami pomagał ale teraz już niestety nie.

dziekuje za pomoc i pozdrawiam

• 0

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2074
  • 20605 postów
  • Telefon:Xperia Z1
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:CarbonRom (cr-7.0)
  • Kernel:RZKernel (3.0)
  • Operator:Rebtel

Napisano 03 kwiecień 2019 - 21:13

Sprawdź może, czy w Twoim modelu nie ma w Ustawieniach > Ułatwienia Dostępu nie ma opcji wyłączenia wszelkich dźwięków.

Ogólnie to przy połączeniu/wiadomości pojawia się powiadomienie, że coś się wydarzyło? Sprawdź, czy nie odebrano mu praw do wydawania dźwięków (choć nie widzę takiej opcji w Soniaczu z Androidem Pie).

Jeszcze jeden pomysł to tryb DnD, czyli Nie przeszkadzać. Masz go wyłączonego?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.