Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Xperia 10 root

xperia root

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE MAREK10747

MAREK10747

Niejedno już umie

• Reputacja: 7
  • 73 postów
  • Telefon:Xperia XA1
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:HALF GSI
  • Kernel:CROSS V6
  • Operator:Premium Mobile

Napisano 09 kwiecień 2019 - 18:22

Siemacie przyjaciele z xperiasite :D

Ostatnio mam dziwne fazy na xperie 10 , której potrzebuje boota . Niestety z przyczyn iż jestem w długiej delegacji i niemam stałego łącza a niestety tylko mobile gdzie roaming kosztuje w ... to musze was poprosić o w/w plik . Potrzebuje plików takich jak :

boot.sin

kernel.sin

folder boot

inne pliki mające w nazwie boot .

Po co mi to jest potrzebne ????

Po to aby rozbić ręcznie pliki .sin bez flashtoola by wyciągnąć kernel i ramdisk , aby potem zbudować boot.img z dodanym magiskiem by można było mieć roota. Xperii 10 chwilowo niemam , ale wcześniej zabiore się za zrobienie boot'a aby mieć roota i wydać kolejną wersję mojej słynnej serii pt.Clean OS , Half GSI itd. . Jeżeli ktoś ma plik .ftf do flashtoola i podzieli się z mną tymi plikami będę wdzięczny , gdyż potrzebuje tych plików aby coś zrobić a nie chce płacić stówkami za pobranie jednego pliku w roamingu zagranicznym . Wiem , że pliki jak ktoś doda mi na mega drive ważą max 40mb jeden , to tragedii nie będzie . Pozdrawiam .

• 0

#2 ONLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 658
  • 5411 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 12 kwiecień 2019 - 18:00

Rozumiem, że temat już nieaktualny skoro powstał ten temat:

https://www.xperiasi...otrzymała-roota

? :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xperia, root

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.