Jump to content

Czy warto kupic xperie do abonamentu w play?

Recommended Posts

Xperia 10 w Play kosztuje niewiele taniej niż w przypadku zakupu od sprzedawców. Robiliśmy porównanie swego czasu: 

Hidden Content

Od tamtej pory mogło coś się jednak zmienić, ale z tego co widzę, to markety typu Media Expert czy Avans oferują ten produkt za około 1300 zł. I to bez umowy (chyba, że na raty).

Sugeruję zastanowić się, czy nie warto kupić urządzenia na własną rękę, a z operatorem dogadać się na umowę bez aparatu. 

Oczywiście jeżeli nie masz chęci i czasu na szukanie urządzenia, to dołożenie tego produktu kosztem ewentualnego przepłacenia może być dobrym wyborem. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od urządzenia. 

Pisząc na forum rozwijasz naszą społeczność i wspierasz XperiaSite.pl. 

Xperia 10 w Play kosztuje niewiele taniej niż w przypadku zakupu od sprzedawców. Robiliśmy porównanie swego czasu:

Hidden Content

Od tamtej pory mogło coś się jednak zmienić, ale z tego co widzę, to markety typu Media Expert czy Avans oferują ten produkt za około 1300 zł. I to bez umowy (chyba, że na raty).

Sugeruję zastanowić się, czy nie warto kupić urządzenia na własną rękę, a z operatorem dogadać się na umowę bez aparatu.

Oczywiście jeżeli nie masz chęci i czasu na szukanie urządzenia, to dołożenie tego produktu kosztem ewentualnego przepłacenia może być dobrym wyborem. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od urządzenia.

Nie chodzi mi O cenę lecz czy dobrze się sprawuje i czy warto

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Nie chodzi mi O cenę lecz czy dobrze się sprawuje i czy warto

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

zależy czego wymagasz od telefonu :P jeżeli chodzi o procesor to jednak jest to średniak 

To nowy telefon. Będziemy go testować pewnie po świętach dopiero, to cos więcej będę mógł napisać od siebie.

Nie jest to najwyższa półka, to też wydajności na poziomie flagowca się nie spodziewaj. No ale też cena mówi sama za siebie (w przypadku Sony). Wydaje się być ok, ale póki nie sprawdzalem to jestem ostrożny.

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

Nie bierz Z5 compact. To już bardzo stary telefon. Zdecydowanie 10. Takie jest moje zdanie.

Ale kolega chyba już ma z5 compact i nie wie co spodziewać się od 10 po z5

Ale kolega chyba już ma z5 compact i nie wie co spodziewać się od 10 po z5

Nie ogarnąłem  :blush:

Mam już dziesiątkę i właśnie z niej pisze

No i jak pierwsze wrażenia? :)

Nie ogarnąłem :blush:

No i jak pierwsze wrażenia? :)

No spoko

Wysłane z mojego I4113 przy użyciu Tapatalka

Edited by GryfTM
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. More in Guidelines and Privacy Policy .