Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

BEZOWOCNA PRÓBA FLASHU M4

m4 flash brak odpowiedzi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE freszux1

freszux1

Zaczyna się uczyć

• Reputacja: 0
  • 24 postów
  • Telefon:Xperia Z1
  • Android:Lollipop (5.1.1)
  • Rom:stock
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 23 maj 2019 - 23:21

Witam
Dostałem od znajomego telefon w celu wzbudzenia go przez wgranie stockowego systemu (flash) 
Mówił on że paliła się niebieska dioda powiadomień podczas ładowania, żadne logo ani obraz się nie pojawiał sama dioda, telefon się nie włączał.
Kiedy do mnie doszedł zero życia, żadna dioda się nie pali, brak reakcji na cokolwiek. Telefon robi się tylko lekko ciepły podczas ładowania nic poza tym, żadna dioda się nie pali. Ładowałem przez dobre 3h. 
Próbowałem power + vol-. Próbowałem wejść w tryb flash również nie było to owocne. Pc nie wykrywa urządzenia, Flashtool nie wykrywa telefonu, Pc Companion również. 
Znajomy mówił że go zamoczył ponieważ jeden port nie był dobrze zamknięty. Po tym incydencie chwilę pochodził a następnie wyłączył się na amen. Podejrzewam jeszcze bateria mogła się uszkodzić ale mogę się mylić. 
Są jeszcze jakieś nadzieje czy cegła? 
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.  ;)

Użytkownik freszux1 edytował ten post 23 maj 2019 - 23:42

• 0

#2 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 653
  • 5394 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 24 maj 2019 - 11:37

Jeżeli nie nawiążesz połączenia z urządzeniem to nie pozostaje nic innego tylko urządzenie rozebrać i sprawdzić od strony sprzętowej
  • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.