Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Xperia 1 - Pytania

Sony Xperia DS T-Mobile android pie 9.0

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE piotrzet

piotrzet

Zapalony Xperianin

• Reputacja: 28
  • 144 postów
  • Telefon:Xperia 1 Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Operator:T-Mobile

Napisano 17 lipiec 2019 - 17:16

Coś cicho na forum więc może zaproponuję coś innego.

Ponieważ mam ten telefon w wersji DS z oprogramowaniem T-M mogę odpowiedzieć na jakieś konkretne pytania dotyczące tego modelu. 

Więc jeśli ktoś ma takie śmiało piszcie ;)

• 0

#2 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1212
  • 10237 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Oxygen OS Android 10
  • Kernel:Stock
  • Operator:Plus

Napisano 17 lipiec 2019 - 22:32

Chociaż może ja mam jednak pytanie... Może nawet kilka.
Jako, że z tego co pamiętam to nie było mi dane używać Xperii na Pie (oficjalnym) to jednak flagowy model mnie ciekawi. Czy jest w ustawieniach zmiana rozdzielczości to pierwsze pytanie. Drugie to zmiana dpi (prawdopodobnie opcje programisty jeśli w ustawieniach wyświetlacza nie ma).

Z bardziej sensownych pytań, bo serio się nie zagłębiałem, gdyż nie widziałem potrzeby...
Jak masz na Dual Sim to czy ustawiając na jednej karcie internet (korzystasz obecnie) a na drugiej połączenia i smsy to czy możesz wykonywać połączenia głosowe na karcie do tego ustawionej podczas korzystania z transmisji danych z drugiej? Ciekawi mnie to, bo w OnePlus tak się nie da. Może jedna antena czy coś. No gdybym się nie zastanawiał nad zmianą fona to bym nie pytał a to dla mnie ważne.
Pytanie numer dwa z tych ciekawych to, czy telefon nagrywa przednią kamerką w 60 klatkach? 1080p albo 720p?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 OFFLINE DominQ

DominQ

Uzależniony od forum

• Reputacja: 61
  • 637 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium
  • Rom:eXistenZ Pie v8.0.0
  • Kernel:4.4.148-+

Napisano 18 lipiec 2019 - 06:48

Chociaż może ja mam jednak pytanie... Może nawet kilka.
Jako, że z tego co pamiętam to nie było mi dane używać Xperii na Pie (oficjalnym) to jednak flagowy model mnie ciekawi. Czy jest w ustawieniach zmiana rozdzielczości to pierwsze pytanie. Drugie to zmiana dpi (prawdopodobnie opcje programisty jeśli w ustawieniach wyświetlacza nie ma).

Z bardziej sensownych pytań, bo serio się nie zagłębiałem, gdyż nie widziałem potrzeby...
Jak masz na Dual Sim to czy ustawiając na jednej karcie internet (korzystasz obecnie) a na drugiej połączenia i smsy to czy możesz wykonywać połączenia głosowe na karcie do tego ustawionej podczas korzystania z transmisji danych z drugiej? Ciekawi mnie to, bo w OnePlus tak się nie da. Może jedna antena czy coś. No gdybym się nie zastanawiał nad zmianą fona to bym nie pytał a to dla mnie ważne.
Pytanie numer dwa z tych ciekawych to, czy telefon nagrywa przednią kamerką w 60 klatkach? 1080p albo 720p?

Zmiany rozdzielczości tak samo jak w poprzednich modelach nie ma za to jest ona ,,dynamiczna" i zmienia się sama na wyższą podczas uruchamiania różnych aplikacji mjędzy innymi (youtube,album,netflix).Czyli ta sama sytuacja jak w modelach premium w poprzednich latach.

Opcja zmiany dpi tak jak napisales jest dostępna w opcjach programistycznych ale ,,rozmiar interfejsu" można zmienić również z poziomu ustawień wyświetlacza

Przednia kamera jest w stanie nagrywac w 1080p30fps

• 0

#4 OFFLINE piotrzet

piotrzet

Zapalony Xperianin

• Autor tematu
  • Reputacja: 28
  • 144 postów
  • Telefon:Xperia 1 Dual

Napisano 18 lipiec 2019 - 08:50

@Mojrzesz

Kolega odpowiedział ci na część pytań ja odpowiem na resztę. Co do DS teraz niestety nie mam możliwości sprawdzić, bo nie mam drugiej karty ale sądzę, że jeśli tak jest w O+O to w Xperii będzie tak samo.

• 0

#5 OFFLINE Mojzesz

Mojzesz

Sensei

• Reputacja: 1212
  • 10237 postów
  • Telefon:Inny
  • Android:Nie podano
  • Rom:Oxygen OS Android 10
  • Kernel:Stock
  • Operator:Plus

Napisano 18 lipiec 2019 - 17:08

Wiem, że chyba Samsungi i Huaweie mają opcję co do korzystania z netu ale które modele to nie wiem. Ogółem to nie powinno być to problemem, bo prowadząc połączenie na tej karcie na której korzystam z internetu, nie ma problemu. Za to nie ma szans na takie mieszanie a szkoda. Jeżeli na Xperii też tak jest to nie wiem jakie kryteria musi spełniać telefon. Czy to idzie anteną, czy jednak oprogramowaniem to nie wiem.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Sony, Xperia, DS, T-Mobile, android, pie, 9.0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.