Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Sprzedam

Sony Xperia XZ2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE Gość_gramy008_*

Gość_gramy008_*
  • Reputacja: 0

Napisano 14 sierpień 2019 - 16:33

Dzień dobry :)

Mam na sprzedaż piękną Xperię XZ2, kupioną kilka dni temu. Telefon naprawdę świetny! Dobrze leżący w dłoni, szybciutki, długo trzyma na baterii... zdjęcia też robi niczego sobie. Sprzedaję, ponieważ nie potrzebuję aż takiego sprzętu. Wcześniej korzystałem z Samsunga Galaxy S4, który właściwie mi w zupełności wystarczał.
Zaraz po zakupie wgrałem najnowszy soft, na Centralną Europę. Gwarancja była do 21.07.2019 roku.
W zestawie jest ładowarka indukcyjna, 2 markowe etui (Ringke, Nillkin), a sama Xperia jest oklejona folią (ekran i plecki).

Cena: 1099zł do negocjacji :)

Ze względu na moją pracę, możliwy odbiór osobisty, w większych miastach - Poznań, Wrocław, Warszawa, Łódź, Gdynia, Bydgoszcz.

Pozdrawiam! :)

Załączone pliki

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Sprzedam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.