Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Problem z mikrofonem głównym

problem mikrofonem głównym

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE RADOSNY

RADOSNY

Nowicjusz

• Reputacja: 0
  • 1 postów
  • Telefon:Xperia Z5
  • Android:Nougat (7.1.1)
  • Operator:Play

Napisano 29 wrzesień 2019 - 14:43

Witam,

Zakupiłem od nieuczciwego sprzedawcy Sony X Compact w którym nie działa mikrofon główny.

Po wejściu w tryb serwisowy (*#73.....) po wejściu w test pierwszego mikrofonu i przeprowadzenia testu niestety nic nie słychać jednak gdy będziemy krzyczeć coś tam słychać. Bardzo cicho ale jednak słychać.

Gdy wykonujemy połączenie totalnie nic nie słychać, muszę rozmawiać w trybie głośno mówiącym ( wtedy telefon korzysta z drugiego mikrofonu). Jednak z tym też jest mały problem ponieważ buzer trzeszczy i ogólnie cieżko się rozmawia.

Czy ktoś spotkał się z niedziałającym mikrofonem ? 

Przywracałem ustawienia nic to nie dało, softa nie wgrywałem ponieważ myślę, iż to problem niestety z uszkodzeniem mechanicznym mikrofonu który jest na płycie głównej i trzeba lutować :/

Dziękuje ślicznie za każda sugestię.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, mikrofonem, głównym

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.