Skocz do zawartości

Forum XperiaSite.pl używa ciasteczek (cookies). Przeczytaj naszą Polityka prywatności i plików cookies by dowiedzieć się więcej. Kliknięcie w przycisk obok wyłączy to okno.    Zgadzam się na ciastka
  • Log In with Google      Logowanie »   

Zdjęcie

Jaki telefon do 1000 zł

telefon do 1000 zł

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Reputacja: 692
  • 5621 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Android:Pie (9.0)
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Kernel:stock
  • Operator:Play

Napisano 17 listopad 2019 - 12:34

Jaki telefon do 1000 zł?

Cześć.

Ponieważ dla wielu osób budżet 1000 zł jest maksymalnym na jaki można sobie pozwolić, by kupić telefon, zakładam ten wątek by dzielić się propozycjami. Mój zamysł jest taki, by odsyłać użytkowników tutaj w przyszłości, no i na bieżąco w miarę możliwości aktualizować propozycje. 

Żeby była jasność: w propozycjach umieszczamy urządzenia nie tylko od Sony. Ponieważ niektórzy nie akceptują używanych produktów, prosiłbym, aby opatrywać propozycje nagłówkami Używane i Nowe.

Będę wdzięczny za pomoc w rozwoju tego wątku  :friends:  :friends:

• 1

#2 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2101
  • 21161 postów
  • Telefon:Inny
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Operator:Orange

Napisano 17 listopad 2019 - 16:50

Ja bym dodał jakąś taką formułkę, z której użytkownicy mogą skorzystać (poprzez choćby kopiuj/wklej).

Coś takiego:
Stan: Nowy (zafoliowany)/Nowy/Używany/Powystawowy

Pochodzenie: Polska/EU/USA/Chiny

Producent:

Model:

Cena:

Opis:

Oczywiście nic nie narzucając, ale przynajmniej dwa pierwsze mogą być przydatne.

• 0

#3 OFFLINE juggler

juggler

Administrator

• Autor tematu
  • Reputacja: 692
  • 5621 postów
  • Telefon:Xperia XZ Premium Dual
  • Rom:47.2.A.2.33
  • Operator:Play

Napisano 17 listopad 2019 - 17:17

Na razie to zobaczymy jaki będzie odzew :) Puściłem też info na Facebooka, ale jeśli użytkownicy nie będą chcieli tutaj się wypowiadać, to nawet tego typu szablony nie zachęcą do tego :)

• 0

#4 OFFLINE the_qba

the_qba

Nowicjusz

• Reputacja: 2
  • 9 postów
  • Telefon:Xperia XZ2 Premium Dual
  • Rom:Stock europa
  • Kernel:Stock
  • Operator:Plus

Napisano 17 listopad 2019 - 20:53

Zdecydowanie Moto Z3 Play.. rewelacyjny telefon jak za taką kase.. bardzo dobry ekran... bateria i działenie.. i prawie czysty Andek.. naprawde POLECAM

• 0

#5 OFFLINE ch3mn3y

ch3mn3y

(o_O) Jaola Tymon (O_o)

• Reputacja: 2101
  • 21161 postów
  • Telefon:Inny
  • Rom:stock PPWS29.131-27-1-11
  • Operator:Orange

Napisano 18 listopad 2019 - 10:25

@the_qba

Podlizujesz mi się  :good2:

A tak ogólnie to zależy czego ktoś oczekuje:

• jeśli miałby to być flagowiec to ja bym tu przedstawił Xperię XZ1 - jest flagowiec, jest Snap 8xx, 4/64, a więc OK, jak za tę cenę,
  • jeśli urządzenie miałoby być duże to Mi Max 2 lub Mi Max 3 - giganty, Snap 625/636, 4/64 (oba), 4/128 (MM2) lub 6/128 (MM3), da się trafić poniżej tysiaka każdą z wersji (w październiku dałem ~750-800 za MM3 6/128, rok temu w maju podobną kwotę za MM2 4/128),
  • a wspomniany prze Ciebie Moto Z3 Play, gdy ktoś lubi dawane przez niego możliwości, ciekawe, czy Andek 10 przyniesie wsparcie dla moda 5G dla tego modelu (w sumie takowy mod przydałby się w wersji międzynarodowej).

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

XperiaSite.pl jest nieoficjalnym i niezależnym serwisem poświęconym smartfonom z serii Sony Xperia. Wszystkie znaki towarowe, nazwy firm oraz logotypy wymienione na stronie należą do ich właścicieli.Strona ma charakter informacyjny.